Strona głównaAktualnościPlay podwaja gigabajty

Play podwaja gigabajty

Play podwaja gigabajty w każdym abonamencie. Możesz grać nawet 4 660 godzin za 35 zł miesięcznie.

Nawet 4 660 godzin grania w Fortnite Mobile albo 3 500 godzin spędzonych na rozgrywce w PUBG Mobile to zdecydowanie więcej niż trwa jeden miesiąc. Na tyle rozrywki może jednak wystarczyć miesięczny pakiet internetu w Play. W ramach wiosennej promocji operator podwoił gigabajty w każdym abonamencie. Dzięki temu klienci mogą zgarnąć nawet 140 GB w swoim smartfonie już od 35 zł miesięcznie. Pod tym względem to obecnie najlepsza oferta na polskim rynku.

Play podwaja gigabajty

W ramach wiosennej promocji Play podwaja gigabajty w każdym abonamencie. Dzięki temu abonenci fioletowego operatora mogą nie tylko korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów czy MMS-ów, ale także zgarnąć nawet 140 GB w swoim smartfonie za 35 zł miesięcznie. Podwojona paczka internetu zostaje przyznana na cały okres trwania umowy, niezależnie od tego czy podpisze się nową, czy przedłuży obecną umowę. Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na usługę internetu bezprzewodowego z routerem ZTE MF286R w abonamencie za 50 zł również otrzymają dwa razy więcej gigabajtów. Zamiast dotychczasowego pakietu 100 GB, będzie to aż 200 GB z pełną prędkością.

Oferta podwójnych gigabajtów w Play.jpeg

Nawet 4 660 godzin grania

Granie w gry mobilne online może pochłaniać sporo internetu. Podwójne gigabajty od Play będą więc świetnym rozwiązaniem także dla graczy. Pakiet 140 GB wystarczyłby nawet na 4 660 godzin rywalizacji w Fortnite Mobile. To aż 191 dni, czyli ponad 6 miesięcy. Taki pakiet umożliwiłby również nieprzerwane granie w PUBG Mobile przez ponad 145 dni. Problemu nie stanowią też tytuły, które pochłaniają więcej gigabajtów. To bardzo istotne w sytuacji, w której udostępniamy internet ze smartfona. W tym przypadku 140 GB pozwoliłoby nam np. na 560 godzin rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive.

Graj na nowym smartfonie

W ramach abonamentu w Play już od 35 zł miesięcznie do oferty można dobrać dowolny smartfon z szerokiej oferty. Wśród polecanych modeli jest m.in. Samsung Galaxy A02s, który posiada baterię 5000 mAh, 3 GB pamięci RAM oraz procesor Qualcomm Snapdragon 450, dzięki czemu bez problemu powinien poradzić sobie ze wspomnianymi wcześniej grami. Mobilne produkcje nie będą problemem także dla OPPO A15S, który został wyposażony w 4 GB pamięci RAM oraz 8-rdzeniowy procesor MediaTek Helio P35 MT6765 o taktowaniu 2.3 GHz. Oba smartfony dostępne są w atrakcyjnej cenie za 1 zł na start.

Podobne artykuły