Strona głównaACERPoznaj PredatorShot. Napój energetyczny nowej generacji

Poznaj PredatorShot. Napój energetyczny nowej generacji

Firma Acer, właściciel znanej marki gamingowej – Predator, wprowadza na polski rynek swój pierwszy napój energetyczny – PredatorShot. Energetyk nowej generacji jest dostępny w Polsce od 21 października.
W odpowiedzi na rosnący rynek gier i napojów energetycznych, firma Acer postanowiła zaprezentować fanom marki najnowszy energetyk – PredatorShot.
Jesteśmy podekscytowani, że możemy wprowadzić nową kategorię produktów i poszerzyć portfolio Predator. Tym samym kontynuować naszą działalność polegającą na rozpoznawaniu potrzeb e-sportowców i ambitnych graczy – tłumaczy Hajo Blingen, wiceprezes Acer EMEA. Tempo zmian w środowisku esportowym, jak i pozostałych dyscyplin sportowch wciąż wzrasta, dlatego wymaga dużego zaangażowania oraz uwagi. PredatorShot pomaga nadążyć za zmianami. Równocześnie w Acer nie tylko wprowadzamy innowacje, ale również  rozwijamy nasz ekosystem gier, taki jak nasza platforma esportowa nowej generacji – Planet9, a także inne nowoczesne technologie komputerowe– dodaje.Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Polska będzie pierwszym rynkiem, który wprowadzi PredatorShot w regionie EMEA i mamy w sobie motywację, aby odnieść duży sukces. Napój energetyczny PredatorShot to doskonałe uzupełnienie naszego portfolio, przedstawia w ten sposób naszą wiodącą pozycję na rynku gier – wyjaśnia Łukasz Łopuszyński, Country Manager Acer Polska. Jak dodaje: Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na zdobycie większej liczby miłośników marki w Polsce, odpowiadając w ten sposób na nowe i istniejące potrzeby klientów.
Według prognoz analityków, średni roczny wzrost konsumpcji napojów energetycznych wyniesie 7,2%, aby osiągnąć kwotę 86 miliardów dolarów do 2026 roku, zaś rynek gier przekroczy 200 miliardów dolarów pod koniec 2023 roku. Gry zmieniają nasz styl życia. Wyznaczają trendy, dlatego częścią filozofii firmy Acer jest ciągłe wsłuchiwanie się w potrzeby esportowców oraz graczy w celu dostarczania im nowych rozwiązań.

Ceny i dostępność w Polsce

PredatorShot (500 ml) jest dostępny w Polsce od 21 października w internetowym supermarkecie Frisco.pl (https://www.frisco.pl/pid,128687/n,predatorshot-energy-drink/stn,product).

Podobne artykuły