Strona głównaAktualnościPoznaliśmy skład HONORIS na jesienno-zimowy sezon Polskiej Ligi Esportowej

Poznaliśmy skład HONORIS na jesienno-zimowy sezon Polskiej Ligi Esportowej

Z początkiem września HONORIS ogłosiło, że po miesiącach gry w stałym składzie i braku satysfakcjonujących wyników, organizacja ponownie przystępuje do testów kolejnych zawodników. W wyniku tego swoje miejsce w składzie stracili Daniel “STOMP” Płomiński oraz Wojciech “Prism” Zięba, a organizacja testowała kolejnych zawodników. Po 6 tygodniach wstępna faza testów została zakończona, a skład HONORIS prezentuje się następująco:

Filip “NEO” Kubski

Wiktor “TaZ” Wojtas

Kacper “gRuChA” Gruszeczka

Kamil “reiko” Cegiełko

Łukasz “azizz” Kałkowski

Nowymi zawodnikami w składzie są Kacper “gRuChA” Gruszeczka oraz Łukasz “azizz” Kałkowski. 

Kacper “gRuChA” Gruszeczka to zawodnik, który reprezentował wcześniej organizację Cyberwolves i na mocy transferu trafił w szeregi HONORIS. Na testach dał się poznać jako osoba komunikatywna, odważna i elastyczna, co stanowi dobry grunt pod jego dalszy rozwój jako zawodnika.

Łukasz “azizz” Kałkowski to zawodnik, który trafił do HONORIS na zasadzie transferu z AGO NEST. W swojej poprzedniej drużynie rywalizował głównie w turniejach internetowych oraz miał także kontakt z pierwszym składem x-kom AGO, przeszedł badania w esportsLAB i cały czas był pod obserwacją Mikołaja “Miniroxa” Michałkowa (trenera pierwszego składu).

“Zawodnicy, z którymi przechodzimy dalej, bardzo fajnie uzupełniają się nawzajem, niech ich przyszła gra mówi o ich talencie, my postaramy się jedynie pomóc im rozwinąć skrzydła. Postaramy się pokazać z jak najlepszej strony i z tego miejsca mam nadzieję, że będziecie nam nadal kibicować i wspierać chłopaków.”, powiedział jeden z liderów drużyny Wiktor “TaZ” Wojtas.

Podobne artykuły