Strona głównaAktualnościPoznaliśmy wszystkich uczestników Polish Open #FRAMESWINGAMES

Poznaliśmy wszystkich uczestników Polish Open #FRAMESWINGAMES

Za nami wszystkie kwalifikacje do turnieju Polish Open #FRAMESWINGAMES, organizowanego przez NVIDIA, Aorus oraz Fantasyexpo.

Turniej Polish Open #FRAMESWINGAMES to rozgrywki, w których do wygrania jest aż $3000. O te pieniądze powalczą cztery drużyny prowadzone przez influencerów (SAJA, Izaka, Lothara i Highstyleda) oraz cztery ekipy wyłonione z otwartych kwalifikacji, które zakończyły się w miniony weekend.

W pierwszych kwalifikacjach najlepszą drużyną okazał się odświeżony skład Those Guys. Zespół mimo wielu sukcesów zmienił swój pierwotny skład. Przez różnice charakterów, gracze rozeszli się w pokojowych nastrojach, a pod tą nazwą zeek i starxo skompletowali nową drużynę. Do wspomnianego duetu dołączył RETO, frz i Mickebwoy i już niedługo będą mieli szansę na kolejny sukces. Natomiast w druga tura kwalifikacji wyłoniła ekipę ProjectD w składzie pyka, fs24, kaneki, ARCHY oraz MKjating.

W trzecim turnieju eliminacyjnym zobaczyliśmy tryumfujący skład Sebastiana „NEEXA” Treli i Michała „MOLSI” Łąckiego. Entropiq, bo o nim mowa,  ma ambicje namieszać na europejskiej scenie VALORANTA, a sama organizacja zapewnia, że wybrali według nich najlepszych graczy. Zespół poległ w drugiej turze, lecz w trzecich kwalifikacjach pokazali na co ich stać i w decydującym starciu pokonali ekipę “ciszej”, awansując do głównych rozgrywek. Ta ostatnia wspomniana drużyna wykorzystała swoją następną szansę i również zobaczymy ich w Polish Open #FRAMESWINGAMES.

Główny turniej odbędzie się w dniach 2-3 września. Ekipy wyłonione w procesie otwartych kwalifikacji zmierzą się z drużynami prowadzonymi influencerów – Izaka, Saja, Lothara i Highstyleda. Turniej rozegrany zostanie według drabinki podwójnej eliminacji – pierwsze spotkania górnej i dolnej drabinki będą miały charakter best-of-one, zaś pozostałe to pojedynki BO3. Zmagania będzie można oglądać na kanale twitch.tv/nvidiageforcep, a mecze skomentują Radosław “mad1” Florkowski oraz Wojciech “Bezi” Wróbel. Start rozgrywek przewidziano na godzinę 16:00.

Podobne artykuły