Strona głównaAktualnościPracuj, graj, twórz, błyskawicznie szybkie laptopy napędzane przez Nvidia

Pracuj, graj, twórz, błyskawicznie szybkie laptopy napędzane przez Nvidia

PRACUJ.

NAJLEPSZE NARZĘDZIE DO PRACY W DOMU.

Wiodące w branży układy GPU firmy NVIDIA zapewniają błyskawiczną obsługę najbardziej wymagających aplikacji biznesowych, pełniąc jednocześnie rolę potężnych gamingowych zestawów. Od wizjonerów artystycznych i studentów, po analityków danych – odpowiednie laptopy NVIDIA sprawią, że Wasza praca będzie płynna, niezależnie od tego gdzie obecnie znajdują się Wasze biura.

GRAJ.

Nadszedł czas, aby przenieść swoją rozgrywkę na wyższy poziom. Architektura GPU NVIDIA Turing oraz nasza przełomowa platforma GeForce RTX zapewniają najwyższą wydajność oraz najwyższy poziom realizmu w grach, ożywionych dzięki obsłudze ray tracingu w czasie rzeczywistym oraz technologii DLSS 2.0. W połączeniu z naszą konstrukcją Max-Q Design uzyskujemy smukłe, szybkie i ciche laptopy gamingowe.

TWÓRZ.

Sztuka i technologia stanowią równie dobre połączenie, co praca i dom. Potężne układy GPU  GeForce oraz Quadro RTX napędzają precyzyjnie zaprojektowane laptopy i mobilne stacje robocze dla twórców treści. Wyświetlacze zapewniające niebywale żywe kolory, jak również błyskawicznie szybka pamięć operacyjna i masowa to jedne z komponentów tworzących niezwykłe systemy, które dotrzymają kroku Twojej twórczej energii.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Podobne artykuły