Strona głównaACERPredator Burger w restauracjach Zdrowa Krowa.

Predator Burger w restauracjach Zdrowa Krowa.

Firma Acer, do której należy  gamingowa marka Predator, nawiązała współpracę z siecią restauracji Zdrowa Krowa. Efekt? Wyjątkowa kanapka Predator Burger, w składzie której znalazł się m.in. autorski sos opracowany na bazie napoju energetycznego dla graczy – PredatorShot. Burger dostępny będzie w dostawie wraz ze zniżką na zakup gamingowego notebooka – Predator Triton 300  w sieci sklepów Media Expert.

Predator Burger to: 180 gramów wołowiny, bekon, ser gorgonzola, cheddar, krążki cebulowe, sos aioli, karbowana sałata, pomidor, czerwona cebula i papryka jalapeno. Wyjątkowy smak burgera podkreśla też oryginalny sos stworzony na bazie pierwszego napoju energetycznego dla gamerów – PredatorShot. Cena kanapki wynosi 36 złotych.

Predator Burger dostępny będzie w dostawie od 12 marca we wszystkich restauracjach Zdrowa Krowa – w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Opolu, Gliwicach i Rybniku. Burger dotrze do zamawiającego w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu wraz z czterema puszkami PredatorShot oraz kuponem rabatowym od Media Expert. Specjalna ulotka pozwala na zakup gamingowego notebooka Predator Triton 300 ze zniżką 500 zł.

Predator Burger_2.jpg

Intensywna rozgrywka może wyczerpać – nawet najbardziej zaprawionych w bojach graczy. W odzyskaniu sił po wielu godzinach spędzonych przed komputerem z pewnością pomogą pożywny burger i dostarczający energii napój. Wiemy o tym dobrze, bo sami jesteśmy wielkimi miłośnikami gier i doskonale znamy gamerskie zmęczenie – powiedział Jeremi Rybak, Country Marketing Manager w Acer Polska.

Predator Burgera będzie można zamówić bezpośrednio w restauracjach sieci Zdrowa Krowa, a także przy pomocy popularnych aplikacji: Pyszne.pl, Glovo i Uber Eats. Napoje PredatorShot pozostaną w ofercie Zdrowej Krowy także po zakończeniu współpracy z firmą Acer.  

Więcej informacji na temat produktów Predator Burger i PredatorShot będzie można znaleźć również na kanałach social media firmy Acer, marki Predator oraz restauracji Zdrowa Krowa.      


O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.  O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com.

Podobne artykuły