Strona głównaACERPredator Triton 900 i 500 - laptopy dla graczy z NVIDIA GeForce...

Predator Triton 900 i 500 – laptopy dla graczy z NVIDIA GeForce RTX 2080 i 2060

Seria Predator podczas CES 2019 zostaje wzbogacona o smukłe laptopy dla graczy. Predator Triton 900 to notebook o dużej wydajności i ekranem, który można obracać w celu dostosowania do swoich preferencji. Predator Triton 500 jest całkowicie metalowy i ma zaledwie 17,9 mm grubości. Oba laptopy łączą nowy, funkcjonalny wygląd z wydajnymi podzespołami, które mogą śmiało rywalizować z komputerami stacjonarnymi, przeznaczonymi do gier.

Cały czas idziemy naprzód w kwestii tego, czym może być notebook do gier. Triton 900 ma jedyny w swoim rodzaju rozkładany ekran, a Triton 500 z kolei smukłą i lekką obudowę. To idealne rozwiązanie dla graczy będących w ciągłym ruchu

– mówi Jerry Hou, Dyrektor Generalny Acer ds. Notebooków dla Konsumentów w dziale IT Products BusinessPredator Triton 900 i 500 zostały wyposażone w zaawansowany system chłodzenia autorstwa Acer, na który składają się dwa metalowe wentylatory AeroBlade 3D i technologia Coolboost. Technologia utrzymuje odpowiednie chłodzenie notebooków podczas długich godzin gry w wymagające tytuły.

Predator Triton 900 — wielofunkcyjny laptop do gier nowej generacji

Predator Triton 900 to laptop do gier w innowacyjnym kształcie. Jest wyposażony w zawias Ezel Aero Hinge, który pozwala na dostosowanie położenia wyświetlacza do preferencji gracza. Użytkownicy mogą przełączać się między czterema trybami użytkowania:・ tryb wyświetlania,
・ tryb Ezel do grania w gry na ekranie dotykowym,
・ tryb laptopa,
・ tryb stand, który zmienia Triton 900 w tablet do grania.

Triton 900 jest smukłym notebookiem gamingowym,  grubość obudowy wynosi tylko 23,75 mm.

Laptop został wyposażony w najnowszy procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080 i 17-calowy wyświetlacz 4K typu IPS z technologią NVIDIA G-SYNC. Ponadto wydajność zapewnia procesor Intel Core i7 8. generacji, dyski SSD PCIe RAID i do 32 GB pamięci DDR4. W celu zapewnienia dodatkowych wrażeń wykorzystano technologię Waves Maxx, wykorzystująca śledzenie ruchu Waves Nx, która umożliwia urządzeniu wykorzystanie realistycznego dźwięku przestrzennego 3D.

Predator Triton 500 — jeszcze smuklejszy, jeszcze mocniejszy

Podobne artykuły