Strona głównaACERPredator - wygraj laptop lub komputer

Predator – wygraj laptop lub komputer

Predator zaprasza wszystkich fanów gier do wzięcia udziału w nowym konkursie: Życie jak gra. Już dziś podejmij wyzwanie i nagraj film, w którym pokażesz siebie w roli postaci z gry, koniecznie z puszką PredatorShot. Do wygrania laptop Predator Helios 300 lub komputer stacjonarny Predator Orion 3000 oraz gamingowe akcesoria. Gotowy film należy opublikować na Instagramie i koniecznie oznaczyć hashtagami: #PredatorChallange #PredatorShot #ZyjeJakGracz. Konkurs trwa od 15.11 do 17.12.2021

Wirtualna rzeczywistość kontynuuje swoją dobrą passę. Wielu użytkowników sięga dziś po tytuły, wykorzystujące technologię VR. Jednak marka Predator postanowiła wyjść naprzeciw tym trendom i  zorganizować nowy konkurs, w którym każdy fan gier będzie mógł wcielić się w prawdziwego bohatera wirtualnego świata. Uczestnicy mogą wykazać się prawdziwą kreatywnością i nieoczywistym myśleniem. Jest o co walczyć! Główną nagrodą w konkursie jest laptop Predator Helios 300 (o wartości 11 800 zł) lub komputer Predator Orion 3000 (o wartości 12 500 zł) oraz nagrody dodatkowe.

Jakie tym razem wyzwanie rzuca Predator?

Wystarczy, że pokażesz swoje życie w charakterze gry i nagrasz film z widoczną puszką PredatorShot. Puszka może stać się elementem wchodzącym w skład zbroi, miksturą zdrowia, eliksirem siły i mocy bądź potężną bronią — możliwości są nieograniczone, w tym wypadku liczy się pomysłowość i nieszablonowe podejście do tematu.
Gotowy film należy opublikować na Instagramie i koniecznie oznaczyć hashtagami: #PredatorChallange #PredatorShot #ZyjeJakGracz.

Jest o co walczyć

Tym razem w konkursie można wygrać naprawdę potężne maszyny gamingowe, które sprawdzą się w każdych rozgrywkach — laptop Predator Helios 300 lub Predator Orion 3000. Nagrodami dodatkowymi jest monitorPredator X34GSbmiipphuzx oraz akcesoria gamingowe: klawiatura mechaniczna Aethon 300, bezprzewodowa myszka gamingowa Cestus 350zestaw słuchawkowy GaleaTak więc jest o co grać!

Konkurs trwa w okresie 15.11 – 17.12.21. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.


O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.

O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com.

Serwis komputerów, laptopów, usługi informatyczne.

Podobne artykuły