Strona głównaGryPRZEDSTAWIAMY WCS WINTER 2019

PRZEDSTAWIAMY WCS WINTER 2019

Poziom e-sportowej rywalizacji w StarCraft II i entuzjazm oraz oddanie kibiców zainspirowały nas w mijającym roku 2018 bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego też z radością pragniemy rzucić nieco światła na to, jak rozgrywki WCS będą wyglądać w 2019. Nadal dopracowujemy szczegóły, zatem pamiętajcie, że niektóre spośród poniższych zapowiedzi mogą ulec zmianie. Zarówno WCS Korea, jak i WCS Circuit powrócą w 2019, a dokładnymi informacjami na temat obu programów podzielimy się z wami w nowym roku. Tymczasem z wielką przyjemnością zapowiadamy rozgrywki WCS Winter.

CZYM JEST WCS WINTER?

WCS Winter stanowić będzie preludium do sezonu WCS 2019 i zastąpi jeden z przystanków na trasie WCS Circuit. Ten trwający dziesięć tygodni program obejmuje dwa turnieje online z udziałem 32 zawodników, po jednym turnieju dla Ameryk (w tym Ameryki Łacińskiej, Tajwanu, Chin, Australii i Nowej Zelandii oraz Azji Południowo-Wschodniej) i dla Europy. W obu imprezach pula nagród wynosić będzie 60 000 USD oraz przyznawane będą punkty WCS (w sposób opisany poniżej). Oba turnieje zakończą się pojedynkami szóstki najlepszych zawodników rozgrywanymi na żywo, gdzie tylko zwycięzcy będą awansować dalej. Po więcej informacji zapraszamy do rozbudowanej wersji niniejszego wpisu. Pełne zasady, w tym wymagania dotyczące miejsca zamieszkania, znaleźć można tutaj.

Już niebawem będziemy się z wami mogli podzielić dalszymi informacjami na temat rozgrywek WCS Circuit w roku 2019. W nadchodzącym roku mecze WCS będą transmitowane na żywo na stronie wcs.starcraft2.com, gdzie znajduje się również pełny harmonogram rozgrywek WCS Winter. Aktualne informacje o meczach kwalifikacyjnych, miejscach transmisji i nie tylko znajdziecie na Twitterze.

Po tak niesamowitym roku 2018 nie możemy się wprost doczekać, aż razem z wami będziemy kibicować naszym najlepszym zawodnikom w nadchodzącym roku 2019.

Podobne artykuły