Strona głównaADATAPrzywitaj nowy rok szkolny razem z Adata

Przywitaj nowy rok szkolny razem z Adata

Czy wasze komputery są gotowe na rozpoczęcie roku szkolnego? Jeśli nie, to firma Adata przychodzi wam z pomocą. W ramach kampanii Back to School macie szansę wygrać peryferia komputerowe oraz kupić najpopularniejsze produkty marki w promocyjnych cenach.

Niezawodny komputer to narzędzie, które jest niezbędne zarówno podczas nauki w szkole,na studiach, jak i w codziennym życiu. Bogate oferty firm produkujących sprzęt nie ułatwiają podejmowania decyzji. W związku z tym, marka Adata wyszła naprzeciw potrzebom swoich klientów i stworzyła dla nich poradnik z przeglądem gotowych zestawów komputerowych, wyróżniając w nim różne warianty cenowe i indywidualne potrzeby użytkowników.
Ponadto od 31 sierpnia do 20 września, fani marki mogą korzystać z licznych promocji na sprzęt i kupić swoje wymarzone produkty w niższych cenach. Zniżkami objęte są m.in. dyski i moduły pamięci:

  • SSD Adata SD600Q 480GB przeceniony z 299 zł na 259 zł,
  • Gammix S11 Pro 512GB przeceniony z 319 zł na 269 zł,
  • Adata HD710 Pro 2TB przeceniony z 319 zł na 295 zł,
  • Gammix S50 Lite 512GB przeceniony z 349 zł na 299 zł,
  • Gammix D20 16GB przeceniony z 419 zł na 349 zł.

Zagraj w memory i zdobądź niesamowite nagrody

Kto z nas nie grał w memory w dzieciństwie? Adata przywołuje te wspomnienia w swoim konkursie, którego zasady są banalnie proste. Wystarczy zaobserwować profile marki na Facebooku i Instagramie, znaleźć pary identycznych lub uzupełniających się kart w możliwie jak najkrótszym czasie i przy jak najmniejszej liczbie kliknięć i wygrywać nagrody! Konkurs trwa do północy 20 września, a jego wyniki zostaną ogłoszone 30 września. Pośród nagród można znaleźć kultowe produkty od Adata i XPG, m.in. Gammix S70, Spectrix D50, Gammix S11 Pro czy słuchawki XPG Precog, lub myszkę XPG Primer.

Wszystkie informacje związane z akcją Back to School można znaleźć na tej stronie: https://events.adata.com/41787/PL-back-to-school-20270

Nie zwlekajcie i dołączcie do zabawy. Macie czas do 20 września.

Podobne artykuły