poniedziałek, 28 września, 2020

QLASH Casters Invitational

Zapraszamy wszystkich na turniej Casterów organizowany przez QLASH, ToD i Matcherino. Wezmą w nim udział jedne z najbardziej znanych osób w świecie Starcraft 2. Począwszy od 21 grudnia, zaproszeni zawodnicy będą walczyć w czterech grupach o awans do strefy pucharowej. Finały odbędą się w formie turnieju LAN, w domu QLASH we Włoszech.

W turnieju wezmą udział: Indy, Rotterdam, Maynarde, INControL, PiG, Zombiegrub, Lowko, Feardragon, Wardi, Nathanias, YoGo, FunKa, EleMenTfiNi, JimRising, Emil, Alex007.

Turniej komentować będą: ToD, Harstem, Lambo.

Terminarz rozgrywek grupowych: Grupa A - 21.12.2018 18:00 CET, Grupa B - 22.12.2018 18:00 CET, Grupa C - 23.12.2018 18:00 CET, Grupa D - 29.12.2018 18:00 CET.

Playoffs: PiG/RotterdaM - 30.12.2018 18:00 CET, JimRising/YoGo - 30.12.2018 18:45 CET, Alex007/Nathanias - 30.12.2018 19:35 CET, Indy/iNcontroL - 30.12.2018 20:20 CET

Półfinał

26.01.2019 (Sobota)
18:00 CET RotterdaM / YoGo
19:30 CET Alex007 / Indy
20:30 Mecz o 3 miejsce RotterdaM / Alex007
23:59 FINAŁ Indy / YoGo

Playoffs

Świerćfinał   Półfinał   Finał
            1/2
PiG 0   RotterdaM 2   Indy 5
RotterdaM 3   YoGo 4   YoGo 2
            3/4
JimRising 3   Alex007 0   RotterdaM 4
YoGo 0   Indy 4   Alex007 1
               
Alex007 3            
Nathanias 0            
               
Indy 3            
iNcontroL 0            

Grupa A

Grudzień 21, 2018 - 18:00 CET
PiG 2:0 4:0
Nathanias 2:1 5:2
ZombicGrup 1:2 2:5
ElementFini 0:2 0:4
Mecze
PiG 2:0 ElementFini
Nathanias 1:2 ZombicGrup
PiG 2:0 ZombicGrup
ElementFini 0:2 Nathanias
ZombicGrup 0:2 Nathanias

Grupa B

GROUP A
Grudzień 21, 2018 - 18:00 CET
JimRising 2:0 4:0
iNcontroL 2:1 4:2
Wardi 1:2 2:4
feardragon 0:2 0:4
Mecze
JimRising 2:0 feardragon
iNcontroL 2:0 Wardi
JimRising 2:0 iNcontroL
feardragon 0:2 Wardi
iNcontroL 2:0 Wardi

Grupa C

GROUP C
Grudzień 23, 2018 - 18:00 CET
Alex007 2:0 4:0
YoGo 2:1 4:2
FunKa 1:2 2:4
Emil 0:2 0:4
Mecze
YoGo 2:0 Emil
Alex007 2:0 FunKa
YoGo 1:2 Alex007
Emil 0:2 FunKa
YoGo 2:1 FunKa

Grupa D

GROUP D
Grudzień 29, 2018 - 18:00 CET
Indy 2:0 4:2
RotterdaM 2:1 5:2
Lowko 1:2 3:4
Maynarde 0:2 0:4
Mecze
RotterdaM 2:0 Maynarde
Indy 2:1 Lowko
RotterdaM 1:2 Indy
Maynarde 0:2 Lowko
RotterdaM 2:0 Lowko