Strona głównaAktualnościRazer przedstawia Razer Huntsman Mini

Razer przedstawia Razer Huntsman Mini

Pierwsza w historii 60% klawiatura Razera z ulepszeniami kierowanymi przez społeczność jest teraz dostępna z tradycyjnymi klikalnymi lub nowo ulepszonymi liniowymi przełącznikami optycznymi.

IRVINE, Kalifornia – Razer ™, wiodąca światowa marka lifestyle’owa dla graczy, ogłosiła dziś 60% optyczną klawiaturę do gier Razer Huntsman Mini. Ta nowa, bardzo kompaktowa klawiatura jest najnowszym dodatkiem do rodziny produktów Huntsman, znanym z wiodących w branży przełączników optycznych, które przewyższają tradycyjne przełączniki mechaniczne zarówno pod względem szybkości, jak i czasu reakcji.

Huntsman Mini będzie dostępny w wykończeniach w kolorze czarnym i białym rtęci, a także w klikalnym fioletie i nowo ulepszonych liniowych czerwonych wariantach przełącznika optycznego.

Huntsman Mini jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie graczy na kompaktową klawiaturę o wysokiej wydajności. Obejmuje to profesjonalnych graczy Fortnite, takich jak Ceice i Cloakzy, ponieważ ultrakompaktowa forma idealnie pasuje do ograniczonej przestrzeni na biurku turniejowym.

Dzięki około 60% wielkości pełnowymiarowej klawiatury Huntsman Mini zachowuje wszystkie niezbędne klawisze do grania. Funkcje normalnie przypisane do dedykowanych klawiszy na pełnowymiarowej klawiaturze są nadal obecne jako funkcje dodatkowe, wydrukowane z boku klawiszy. Jeszcze więcej funkcji lub makr można przypisać do dowolnego klawisza za pomocą Razer Hypershift w Razer Synapse 3.

Ten minimalistyczny design usuwa bałagan z biurka i pozwala uzyskać więcej miejsca do gier.

Podobne artykuły