Strona głównaAktualnościRobert Burneika, znany jako Hardkorowy Koksu dołącza do grona osób prowadzonych przez...

Robert Burneika, znany jako Hardkorowy Koksu dołącza do grona osób prowadzonych przez Fantasyexpo

Do portfolio gwiazd stale współpracujących z Fantasyexpo dołącza Robert Burneika, znany także jako Hardkorowy Koksu. Burneika to były kulturysta, zawodnik MMA a przede wszystkim osobowość medialna. Od 10 lat regularnie tworzy materiały na swój kanał YouTube a w TVN Turbo prowadził swój autorski program – Nie ma lipy. Fantasyexpo będzie odpowiedzialne za zarządzanie nowymi współpracami Roberta Burneiki, a także pomoże w Jego dalszym rozwoju.

Fantasyexo jest hardcorowe. Od dawna śledzę ich poczynania na rynku i widzę jak świetnie układa im się współpraca z innymi gwiazdami. Mam nadzieję, że nasze połączenie zaowocuje fajnymi projektami i świetną zabawą. Pracowaliśmy razem w 2017 roku przy Snickersie i już wtedy zaskoczył mnie ich ogar. Lipy nie będzie! – mówi Robert Burneika

Po wielu  latach ciężkiej pracy i postawy życiowej Robert na swoich kanałach social media zgromadził ponad 1 000 000 followersów co przekłada się na kilka milionów wyświetleń jego publikacji. Wszystkie aktywności Roberta w sieci spotykają się dużym zaangażowaniem i entuzjazmem fanów. Jest też częstym gościem różnych stacji telewizyjnych.

Robert słynie z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Swoją naturalnością i autentycznością zyskuje uznanie wśród różnego rodzaju fanów, których grono stale się powiększa. Wystarczy spojrzeć w jego kanały social media i zobaczymy setki pozytywnych reakcji i wiele komentarzy. Zakulisowo powiem, że zasięg Jego kanałów jest imponujący,a regularne posty na facebooku potrafią przekraczać co parę dni 10 milionów reachu – komentuje Bartosz Urbańczyk, manager Roberta z ramienia Fantasyexpo

Fantasyexpo zrzesza wielu popularnych influencerów. Specjalizuje się przede wszystkim, w tych, którzy kojarzeni są z gamingiem i esportem. Dlatego wśród gwiazd stale współpracujących z Fantasyexpo znajdziemy takie osoby jak Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski, Piotr ‘izak’ Skowyrski, Marcin ‘Jankos’ Jankowski  czy Michał ‘MICHU’ Muller, który dołączył ostatnio. W zeszłym roku jednak Fantasyexpo wykonało pewnego rodzaju eksperyment i do współpracy zaprosiło Karola Paciorka oraz Włodka Markowicza, kojarzonych z kanałów Lekko Stronniczy oraz Imponderabilia. Ten związek zaowocował wieloma udanymi projektami, zarówno pod względem prowadzonych kampanii oraz pomocy w organizowaniu gości najwyższego szczebla jak Andrzej Duda czy Popek.Niestandardowe i nieoczywiste podejście do biznesu zawsze przekłada się na ciekawe projekty. Jestem szalenie zadowolony, że możemy współpracować zarówno z Karolem jak i z Włodkiem. Dzięki naszym działaniom, chłopaki poszerzyli swój zasięg także o środowisko gamingowe oraz urozmaicili tworzony kontent – mówi Kamil Górecki, CEO Fantasyexpo. Zawsze dbamy o dobro klienta i gwiazd, które z nami współpracują – dodaje.

Podobne artykuły