Strona głównaAktualnościRozwiązania Logitech do pracy zdalnej i hybrydowej

Rozwiązania Logitech do pracy zdalnej i hybrydowej

Przez ostatnie dwa lata wielu pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie lub hybrydowo. Niewątpliwie zmienił się model pracy, a wiele wskazuje na to, że tak już pozostanie. We wtorek 14 grudnia o 19:00 Logitech zaprezentuje swoje nowe rozwiązania i metody ulepszające komunikację zespołową w 2022 roku.

Praca w trybie zdalnym lub hybrydowym staje się czymś powszechnym. Przyspieszyła to konieczność dostosowania się do nowej rzeczywistości związanej z pandemią. Już teraz analitycy przewidują, że wiele firm wprowadzi na stałe hybrydowy model pracy. Z tego powodu biura muszą zostać dopasowane do nowych potrzeb, a pracownicy nauczyć się efektywnych sposobów na korzystanie z nowych sprzętów i oprogramowania. W modelu hybrydowym szczególną uwagę poświęca się sprawnej komunikacji zespołowej. Rozwiązania powinny pomagać pracownikom w swobodnej wymianie pomysłów i niezakłóconych spotkaniach wideo z kolegami zespołu czy partnerami biznesowymi.
Logitech stale rozwija metody, dzięki którym praca w środowisku hybrydowym staje się efektywna i twórcza. Podczas live’a eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami na wykonywanie swoich obowiązków w trybie hybrydowym i zdalnym. Opowiedzą w jaki sposób przygotować przestrzeń do efektywnej pracy w biurze i w domu. Co robić, aby utrzymać wysokie zaangażowanie uczestników biorących udział rozmowach online? I jak innowacyjne rozwiązania wpływają na optymalizację wrażeń ze spotkania dla pracowników zdalnych i hybrydowych. Dowiedz się więcej na ten temat w trakcie live na platformie Zoom, który odbędzie się 14 grudnia o godz.19:00. Zapisy na webinar: https://info.logitech.com/event-webinar-zoom-room-tour-12142021.html


O firmie Logitech

Firma Logitech pomaga wszystkim ludziom realizować ich pasje, projektując doświadczenia, dzięki którym każdy może tworzyć, osiągać i cieszyć się czymś więcej. Firma Logitech projektuje i tworzy produkty, które łączą ludzi dzięki komputerom, grom, wideo, przesyłaniu strumieniowym i tworzeniu oraz muzyce. Marki firmy Logitech obejmują Logitech, Logitech G, ASTRO Gaming, Streamlabs, Blue Microphones, Ultimate Ears i Jaybird. Założona w 1981 roku firma Logitech International z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii jest szwajcarską spółką publiczną notowaną na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange (LOGN) oraz na Nasdaq Global Select Market (LOGI). Informacje o firmie Logitech można znaleźć pod adresem www.logitech.com, na firmowym blogu lub pod adresem @Logitech.

Podobne artykuły