Strona głównaAktualnościRuszyła kolejna odsłona kultowego konkursu #CreateAsUs

Ruszyła kolejna odsłona kultowego konkursu #CreateAsUs

Rok 2020 był „wyjątkowy”, dlatego ASUS przygotował coś specjalnego. Społeczeństwo uczy się nowej rzeczywistości, odkrywa nowe możliwości i poznaje świat z innej perspektywy. Z jednej strony ludzie „odsunęli się” od siebie poprzez zamknięcie, ale tym samym zrodziły się nowe więzi, tworząc społeczność lokalną. Konkurs #CreateAsUs to hołd dla wszystkich zaangażowanych oraz tych, którzy wciąż szukają szans do wspierania innych. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest szeroko rozumiany KOLEKTYW. Tym razem całość będzie odbywać się online, ale pomimo tego młodzi twórcy mogą liczyć na inspiracje i wsparcie ambasadorów #CreateAsUs. W Jury zasiądzie m.in. legenda polskiego plakatu Andrzej Pągowski!Wszyscy, którzy chcą się zaangażować, swoje prace mogą wysłać za pośrednictwem strony createasus.pl. Do wygrania m.in. ASUS ZenBook Pro Duo UX581! Tym razem zwycięzców będzie aż trzynastu! Czy zostanie pobity rekord zgłoszeń i ich poziom znów przerośnie oczekiwania organizatorów?

TP_feed_16.11.png

#CreateAsUs – kiedy to się zaczęło

Hasło #CreateAsUs zrodziło się z potrzeby tworzenia i odkrywania, tak mocno zakorzenionej w DNA marki ASUS. Pierwsza edycja #CreateAsUs miała miejsce w 2016 roku. Od początku współdziałając z wyjątkowymi ambasadorami: designerami, ilustratorami, rysownikami, twórcami video czy twórcami gier. Każda edycja jest niepowtarzalna, ponieważ przewodzi jej wybrany wcześniej motyw, to właśnie on jest początkiem #CreateAsUs. To nie tylko konkurs, ale i szereg działań, które wspierają i zachęcają ludzi do odwagi, wyrażania siebie oraz korzystania z możliwości, jakie dają najnowsze technologie m.in. podczas projektowania. #CreateAsUs kierowany jest do grafików, ilustratorów, rysowników, którzy na każdym etapie wspierani są przez ambasadorów oraz najnowocześniejszy sprzęt marki ASUS.

#CreateAsUs – czas połączyć siły, czas stworzyć KOLEKTYW

Marka ASUS już po raz kolejny została partnerem technologicznym jednego z najciekawszych wydarzeń dla artystów i osób zainteresowanych sztuką – Targów Plakatu. Między innymi dlatego zadaniem konkursowym trzynastej edycji #CreateAsUs jest zaprojektowanie plakatu. To będzie szczęśliwa trzynastka, ponieważ właśnie tylu laureatów zostanie wyłonionych spośród wszystkich nadesłanych prac. Na zwycięzców czeka ASUS ZenBook Pro Duo UX581 oraz zestaw gadżetów, ale to nie wszystko – ich prace pojawią się także w wirtualnej galerii Targi Plakatów online 2020! Poszukiwanie młodych talentów trwa, dlatego warto zaglądać na stronę createasus.pl oraz social media Targów Plakatu (edycja online trwa w dniach 3-13.12.2020) i czerpać inspirację!

post1 (1).png

Rok 2020 był często trudny, wymagający poświęceń i odkrywania życia na nowo, dlatego trzynasta edycja chce skupić się na pozytywnych aspektach. Ludzie dawno nie byli tak blisko siebie, jednocześnie będąc „daleko”, dlatego motywem przewodnim jest KOLEKTYW – to według marki ASUS organizm doskonały, jedno ciało składające się z wielu elementów, które wzajemnie się wspierają. Może mieć wymiar zarówno technologiczny, jak i społeczny.

Podobne artykuły