Strona głównaAktualnościSCULPT YOUR ROG HERO - rusza pierwsza odsłona kampanii #ROG4CREATORS

SCULPT YOUR ROG HERO – rusza pierwsza odsłona kampanii #ROG4CREATORS

#ROG4Creators to projekt firmy ASUS Republic of Gamers skierowany do młodych twórców – grafików 3D, ilustratorów i projektantów, którzy kreatywność łączą z zamiłowaniem do gier komputerowych. Twórcy będą inspirowani przez ambasadorów #ROG4CREATORS i wspierani nowymi technologiami spod szyldu Republic of Gamers.

model_preview.jpg

SCULPT YOUR ROG HERO CHALLENGE to konkurs teksturowania 3D dla osób obeznanych z tą sztuką, jak i tych, którzy dopiero chcą spróbować w niej swoich sił. Największym wyzwaniem, z którym przyjdzie się zmierzyć to wykreowanie nowej historii za pomocą koloru i tekstur. Główną nagrodę stanowi topowy sprzęt marki ASUS – komputer ROG Zephyrus S15 GX502.

02_KV_preview.jpg

Przewidzieliśmy także dodatkowe konkursy dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w obszarze grafiki lub też po prostu mają ochotę wyrazić się twórczo:

  1. PAINT IT ROG – zadanie polegające na pokolorowaniu rysunku 2D dowolną techniką
  2. WRITE IT ROG – zadanie polegające na dopisaniu dalszego ciągu do opisu postaci przygotowanego przez redaktorów Gry-Online

Dla nich także zaplanowaliśmy atrakcyjne nagrody!

Najlepsze wsparcie, czyli ambasador #ROG4CREATORS

W pierwszej edycji konkursu #ROG4CREATORS, w Jury „zasiądzie” Wojciech „M4gik” Magierski, Wojciech Magierski ‚m4gik’ – art director, digital artist, na co dzień pracuje w studiu produkcyjnym Juice. W komercyjnych projektach angażuje się w rolę art directora lub concept artist.

Brał udział w reklamach realizowanych dla Nike, Castrol, Sell, BMW, PKO, BBC, Coca-Cola, Sprite, Mercedes, Toyota, Casio i wielu innych marek. Jego ilustracje publikowane są w wielu magazynach graficznych w kraju i za granicą.Już na początku kariery zawodowej osiągnął m.in. dwa znaczące sukcesy – jego projekty zostały zamieszczone na okładkach magazynów Advanced Photoshop w Wielkiej Brytanii oraz Computer Arts w Polsce. Wygłasza prelekcje z dziedziny sztuki cyfrowej oraz prowadzi szkolenia z modelowania 3d i postprodukcji.
W swojej twórczości koncentruje się na modelowaniu, grafice 3D i ilustracjach cyfrowych.
Pełne opisy kategorii konkursowych oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie rog4creators.pl

Partnerami pierwszej edycji #ROG4CREATORS są Gry-Online oraz M4G Seminars.

Podobne artykuły