Strona głównaAktualnościSprzęt z najwyższej półki trafi do polskich drużyn esportowych!

Sprzęt z najwyższej półki trafi do polskich drużyn esportowych!

Logitech G został partnerem technologicznym Polskiej Ligi Esportowej na rok 2019

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od startu Sezonu Wiosna 2019 Polskiej Ligi Esportowej. Organizatorzy chcąc zapewnić graczom i kibicom zmagania na najwyższym poziomie, podjęli współpracę ze szwajcarską firmą Logitech G. Marka dołączyła do grona sponsorów rozgrywek na rok 2019 stając się partnerem technologicznym ligi.Logitech G będący producentem wysokiej jakości sprzętu gamingowego, stał się partnerem technologicznym wszystkich rozgrywek organizowanych w ramach Polskiej Ligi Esportowej w roku 2019.
Organizatorzy ligi chcąc zapewnić graczom najwyższej jakości sprzęt turniejowy, podjęła współpracę z firmą Logitech G która zapewni urządzenia esportowcom we wszystkich meczach w ramach League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive. Dzięki wsparciu ze strony marki zbliżające się zmagania zostaną wzbogacone o wysokiej jakości, komfortową elektronikę skierowaną do graczy i zawodników sportów elektronicznych.

Nawiązanie współpracy z marką Logitech to kolejny krok ku rozbudowie ligi  w nadciągających sezonach. Firma zapewni graczom sprzęt topowej jakości do końca 2019 roku. To nie tylko dobra informacja dla nas jako organizatorów dążących do zapewnienia jak najwyższej jakości rozgrywek, ale w szczególności dla graczy, którzy otrzymają do użytku komfortowe urządzenia dedykowane sportom elektronicznym.

wyjaśnia Lena Bortko, Brand Manager Polskiej Ligi Esportowej

O marce Logitech

Logitech to szwajcarska firma, która projektując produkty skierowane dla graczy i esportowców  skupia się na innowacjach i jakości. Dostarcza użytkownikom produkty wysokiej jakości znajdujące zastosowanie zarówno w gamingu, esporcie jaki i w codziennym życiu zwykłych użytkowników. Logitech posiada długie tradycje – została założona w 1981 roku, po czym szybko rozrosła się, docierając aż do Doliny Krzemowej.Firma logitech to globalna firma sprzedająca produkty w prawie wszystkich krajach na świecie pod różnymi markami. Marki firmy logitech to m.in. logitech, Ultimate Ears, Jaybird, Blue Microphones, ASTRO Gaming oraz  logitech G skierowane dla graczy i esportowców.

Podobne artykuły