Strona głównaAktualnościStartuje Ewron Royale, turniej Fortnite organizowany przez znanego influencera! W puli nagród...

Startuje Ewron Royale, turniej Fortnite organizowany przez znanego influencera! W puli nagród 20 tysięcy euro

Już dzisiaj rozpocznie się Ewron Royale, czyli seria polskich turniejów w najpopularniejszym Battle Royale na świecie. W puli nagród znajdzie się 20 tysięcy euro.Współpraca Epic Games z jednym z największych streamerów w Polsce przechodzi na jeszcze wyższy poziom dzięki Fantasyexpo. Zmagania rozpoczną się już dziś, czyli 3 grudnia. Wydarzenie zostało podzielone na cztery rundy. Kolejne będą miały miejsce kolejno 10 oraz 17 i 20 grudnia. Rywalizacja będzie toczyła się w czteroosobowych składach, a w ramach jednego dnia rozgrywek odbędzie pięć gier. Najlepsza drużyna zostanie wyłoniona na podstawie łącznej punktacji ze wszystkich dni.

Poprzednie edycje turnieju były organizowane przez samego influencera. Teraz będzie miał do dyspozycji zaplecze techniczne i administracyjne Fantasyexpo, dzięki czemu same rozgrywki jak i realizacja transmisji osiągną jeszcze wyższy poziom. W rywalizacji wezmą udział najlepsi zawodnicy z całego kraju. Ponadto ponownie w Polsce użyty zostanie tryb obserwatora, który można było zobaczyć w lipcu tego roku podczas Fortnite World Cup w Nowym Jorku. Charakteryzuje się on możliwością swobodnego poruszania się po mapie, bez przymusu śledzenia akcji z perspektywy danego zawodnika. Dzięki temu często pokazywane są wydarzenia z szerszej perspektywy, co gwarantuje widzom jeszcze więcej emocji.

Kamil “Ewron” Lachowski to nie tylko największy z polskich streamerów Fortnite, ale także ekspert od profesjonalnej rywalizacji w tej grze. Na jego kanale (ponad 300 tysięcy obserwujących) do tej pory można było oglądać liczne rozgrywki esportowe, także organizowane przez niego: wśród nich zarówno zmagania krajowe, jak i Mistrzostwa Świata Fortnite, które w szczytowym momencie na jego kanale oglądało jednocześnie ponad 20 tysięcy widzów. Transmisję z rozgrywek Ewron Royale zrealizuje agencja gamingowa Fantasyexpo, która regularnie nabywa prawa do transmisji najważniejszych światowych wydarzeń gamingowych z komentarzem najlepszych polskich influencerów. Zmagania w ramach Ewron Royale będzie można oglądać na kanale Ewrona na Twitchu. Wszystkie wyniki oraz bieżące informacje na temat rozgrywek można znaleźć na oficjalnej stronie Ewron Royale.

Podobne artykuły