Strona głównaRecenzjeSteelSeries ogłasza nową wersję limitowaną Counter-Strike: Global Offensive Hear Edition Peripherals w...

SteelSeries ogłasza nową wersję limitowaną Counter-Strike: Global Offensive Hear Edition Peripherals w FaceIT London

Nowe urządzenia peryferyjne Howl Edition zawierają mysz do grania Rival 310 i podkładkę QcK + Limited z legendarnym wzorem skóry pistoletu.

SteelSeries, światowy lider w dziedzinie urządzeń peryferyjnych do gier, we współpracy z Valve, z dumą ogłasza limitowaną linię urządzeń Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO). Nowa mysz i podkładka pod mysz mają konstrukcję opartą na legendarnej skórze karabinów maszynowych CS: GO, M4A4 Howl.

Steelewries CSGO, Esport news

“Valve od dłuższego czasu jest cenionym partnerem, najpierw dzięki stworzeniu Rival 300 Fade i Rival 300 Hyper Beast oraz integracji CS: GO w SteelSeries Engine” – powiedział Ehtisham Rabbani, CEO SteelSeries. “Wersje Rival 310 i QcK + Limited Howl Editions są kolejnym rozdziałem naszego partnerstwa, aby pomóc graczom CS: GO być tak dokładnymi, jak to tylko możliwe, mając jednocześnie kultowy wygląd. Jesteśmy zagorzałymi zwolennikami sceny konkurencyjnej i z dumą ogłaszamy naszą nową linię w FACEIT Major w Londynie. “

Nowa mysz i podkładka pod mysz znajdują się w FACEIT Major: London 2018, trzynastym głównym turnieju CS: GO. Odwiedzający mogą zobaczyć nową mysz i podkładkę pod myszką na wyświetlaczu podczas wydarzenia w sekcji N.

Rival 310 to mysz stworzona dla niezrównanej dokładności dzięki mocy ekskluzywnego czujnika TrueMove3 firmy SteelSeries. Wersja Rival 310 Howl Edition wykorzystuje wysoką wydajność Rival 310, a jednocześnie legendarny design najsłynniejszej skóry pistoletu CS: GO. Mysz wykorzystuje projekt przycisku podzielonego spustu i wielokolorowe oświetlenie Prism RGB zgodne z oprogramowaniem SteelSeries Engine. Wersja Rival 310 Howl Edition jest dostępna w NA za 69,99 USD, w regionie EMEA za 79,99 EUR, aw APAC za 79,99 USD.

Wersja QcK + Limited Howl Edition jest podobna do wersji Rival 310 Howl Edition. Podkładka pod mysz 450 mm x 400 mm x 3 mm jest wykonana z tkaniny z mikrofibry, zaprojektowanej w celu poprawy poślizgu myszy i minimalnego tarcia produktu. Testowany przez czołowego producenta sensorów myszy, wysoka liczba zwojów i zmienność powierzchni optymalizuje dokładność śledzenia zarówno czujników optycznych, jak i laserowych. Podkładka na myszy wykorzystuje również antypoślizgową podstawę i nieekranowane szwy, zapewniając, że powierzchnia nigdy nie strzępi się ani nie łuszczy się. Wersja QcK + Limited Howl Edition jest dostępna w NA za 29,99 USD, w EMEA za 34,99 EUR iw APAC za 34,99 USD.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pełnej linii produktów SteelSeries firmy Howl Edition, odwiedź https://steelseries.com/csgo

Podobne artykuły