Strona głównaAktualnościSTS sponsorem polskiej transmisji eliminacji do EU Minor i StarLadder Major Berlin...

STS sponsorem polskiej transmisji eliminacji do EU Minor i StarLadder Major Berlin 2019

STS, największy bukmacher w Polsce, został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji wszystkich czterech turniejów Minora i jego europejskich etapów kwalifikacyjnych, a także finałów StarLadder Major – jednego z największych międzynarodowych turniejów w CS:GO. W europejskich zamkniętych kwalifikacji do Minora, które potrwają od 10 do 12 czerwca, Polskę reprezentować będzie Virtus.pro. W lipcu obejrzymy rozgrywki w ramach Minorów, a finał drugiego tegorocznego turnieju rangi Major odbędzie się na przełomie sierpnia i września w Berlinie.

Esport to jeden z najbardziej perspektywicznych segmentów dla działalności STS – już teraz znajduje się w czołówce najpopularniejszych dyscyplin wśród naszych graczy. To skłania nas do coraz silniejszego zaangażowania w sponsoring ważnych dla fanów esportu wydarzeń. Dlatego jesteśmy obecni przy transmisji z turnieju rangi Major, prowadzących do niego Minorów i w ich europejskiej fazie eliminacji – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Główny turniej StarLadder Major 2019 zostanie rozegrany od 23 sierpnia do 8 września w berlińskiej Mercedes-Benz Arenie. W finałowych rozgrywkach zobaczymy przynajmniej jednego Polaka – Filipa „NEO” Kubskiego występującego w barwach drużyny FaZe Clan. O szansę na spotkanie z najlepszymi drużynami świata walczyć będzie jeszcze Virtus.pro podczas zamkniętych eliminacji do EU Minor, które zaplanowano na 10-12 czerwca. Kolejnym etapem prowadzącym do berlińskiego Majora są turnieje rangi Minor: EU i NA Minor Starladder 2019 odbędą się od 17 do 21 lipca, a CIS i ASIA Minor Starladder 2019 od 24 do 28 lipca.

Sponsorowana przez bukmachera polska transmisja na żywo meczów rozgrywanych w ramach eliminacji do EU Minor – w tym także występów Virtus.pro – wszystkich Minorów i samego Majora będzie dostępna na kanale: https://www.twitch.tv/izakooo.

Zaangażowanie w sponsoring polskiej transmisji czterech cyklów rozgrywek w ramach turniejów Minora i prowadzących do nich europejskich kwalifikacji oraz głównego turnieju StarLadder Majora to kolejna już inicjatywa bukmachera realizowana z myślą o fanach Counter-strike’a. STS był także oficjalnym sponsorem finałowych rozgrywek CS:GO podczas ESL Mistrzostw Polski. Dzięki bukmacherowi miłośnicy Counter-strike’a obejrzeli polską transmisję tegorocznego Charleroi Esport. W roku ubiegłym STS był zaangażowany w sponsoring FACEIT Major London.

Podobne artykuły