Strona głównaAktualnościTo będzie coś specjalnego dla widzów! Poznaliśmy wszystkich partnerów polskiej transmisji z...

To będzie coś specjalnego dla widzów! Poznaliśmy wszystkich partnerów polskiej transmisji z FACEIT Major: London 2018 i wiemy w jaki sposób zaangażowali się w realizację

Specjalne materiały wideo zawierające najlepsze akcje i dostarczanie zamówień przez internet dla oglądających Majora od KFC. NVIDIA GeForce i Acer Predator przygotują kącik technologiczny dla fanów esportu. SteelSeries przedstawi specjalne promocje i skróty z turnieju. Potrafiący stawiać na zwycięzców będą mogli zrobić to na żywo poprzez esportowe zakłady STS.

FACEIT Major: London 2018 rozpoczął się w środę 5 września i jego pierwsza faza potrwa do 9 września. Już w drugim pojedynku, o godzinie 12:30 zobaczymy mecz Virtus.pro z Ninjas in Pyjamas. Polska transmisja zostanie zrealizowana z profesjonalnego studia esportowego w Krakowie i będzie dostępna dla wszystkich widzów na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.
Zamówienia online i specjalne materiały wideo od KFC
Ze strony KFC w czasie realizacji Majora widzowie mogą liczyć na specjalne materiały zawierające TOP 5 akcji z każdego weekendu. One pokażą, to co najbardziej widowiskowego działo się w czasie rywalizacji drużyn. Restauracje będą też gotowe na realizację zamówień online dla fanów esportu, a podczas transmisji zostaną wyświetlone specjalne reklamy przygotowane na tę okazję.
Kącik technologiczny? Będzie należał do NVIDIA GeForce i Predatora
Nie zabraknie też edukacji sprzętowej. NVIDIA GeForce oraz Predator – marka gamingowa Acer przygotują w krakowskim studiu kącik technologiczny, który będzie towarzyszył transmisji. Widzowie dowiedzą się o tym, na czym od strony technicznej skupić się podczas wyboru sprzętu do gamingu i esportu.

Uzupełnieniem tego przedsięwzięcia będą specjalne promocje od Steelseries wraz ze skrótami z wideo turnieju.
Potrafisz stawiać na zwycięzców?
W czasie przebiegu turnieju i transmisji na ekranie dynamicznie będą wyświetlane aktualne kursy bukmacherskie STS na zwycięstwo danej drużyny, dlatego potrafiący stawiać na zwycięzców będą mogli znaleźć coś dla siebie podczas polskiej transmisji.
Mamy pięciu silnych partnerów polskiej transmisji, którzy na dodatek przygotowali coś specjalnego dla widzów. Od strony technologicznej, dedykowanych materiałów i specjalnych promocji. Najbardziej cieszy otwarcie coraz większej liczby marek na esport

– MÓWI KRZYSZTOF STYPUŁKOWSKI, CZŁONEK ZARZĄDU FANTASY EXPO.

To oczywiście nie wszystko i specjalnie z okazji turnieju Fantasy Expo przygotowało materiały związane z całym turniejem. Warto także śledzić kanały social media Piotra “Izaka” Skowyrskiego, Esport NOW, a także innych komentatorów i analityków.
FACEIT Major: London 2018 rozpoczął się 5 września i potrwa do 23 września. Pula nagród w turnieju wynosi 1 mln dolarów.

Transmisja: https://www.twitch.tv/izakooo

Podobne artykuły