Strona głównaAktualnościTurniej na wagę złota! Zgarnij nawet 50 tysięcy golda w turnieju Zula

Turniej na wagę złota! Zgarnij nawet 50 tysięcy golda w turnieju Zula

Już w piątek rusza Zula Europe 5on5 Community Cup. Turniej organizowany jest w formie otwartej, może wziąć w nim udział każda chętna drużyna. Na zawodników czekają atrakcyjne premie w postaci wirtualnej waluty Zula Gold, a organizator zapewnia, że każdy zarejestrowany zespół otrzyma gwarantowaną nagrodę.

Udział w turnieju jest darmowy i może uczestniczyć w nim każdy gracz. Wystarczy, zebrać piątkę znajomych i zarejestrować swoją drużynę w odpowiednim terminie.
Turniej będzie trwać przez dwa miesiące, a mecze będą organizowane cyklicznie, w każdy piątek o godzinie 17. W zmaganiach może wziąć udział do 32 drużyn, z czego każda może liczyć na zgarnięcie wirtualnej nagrody. Pierwsze rozgrywki rozpoczynają się już 23 listopada o godzinie 17.
Organizator – “Zula Company” – zapewnia, że każdy zespół już za samo uczestnictwo w zmaganiach otrzyma nagrodę w postaci Zula Gold lub Zula Points, do wykorzystania w grze.
Nagrody dla drużyn biorących udział w turnieju:
  • 1. miejsce – 50 000 Zula Gold
  • 2. miejsce- 25 000 Zula Gold
  • 3. miejsce – 10 000 Zula Gold
  • 4. miejsce – 7 000 Zula Gold
  • 5-16. miejsce – 3 000 Zula Gold
  • 17-32. miejsce – 5 000 Zula Points

Nie słyszałeś o Zula?

To darmowa pierwszoosobowa gra w typie Counter Strike’a. Na chwilę obecną dostępnych jest 10 map, które gwarantują różnorodność rozgrywki. Gracze rywalizują ze sobą on-line i mogą dołączyć do jednej z dwóch frakcji Zula oraz Gladyo. Do wyboru jest 16 grywalnych postaci oraz 150 rodzajów broni. Zula jest najbardziej popularna w krajach azjatyckich, ale również w Polsce zyskała liczne grono fanów. Do naszych rodaków należy jeden z największych sukcesów – debiutujący Izako Boars w Mistrzostwach Świata w ZULA, zajęli pierwsze miejsce, zgarniając nagrodę o wysokości 65 tysięcy dolarów.
Turniej jest całkowicie darmowy. Ilość miejsc jednak ograniczona, a o wzięciu udziału w zawodach decyduje szybkość rejestracji. Zapisy dostępne na:
https://esportnow.pl/zula-5on5

Podobne artykuły