Strona głównaACERUltra SpatialLabs TrueGame

Ultra SpatialLabs TrueGame

God of War, Ori and the Will of the Wisps i wiele innych tytułów w trzech wymiarach. A dla jeszcze większej frajdy z gry nowy poziom trójwymiarowej rozgrywki! Acer wprowadza do SpatialLabs tryb 3D Ultra, rozszerzone wsparcie dla stereoskopowego renderingu 3D oraz nowe profile rozgrywki.

Acer ogłosił dzisiaj ważną aktualizację SpatialLabs TrueGame — aplikacji oferującej rozgrywkę 3D bez konieczności używania specjalnych okularów. Aktualizacja ta obejmuje wprowadzenie trybu 3D Ultra. Nowa funkcja to jeszcze bardziej immersyjne wrażenia podczas rozgrywki 3D, za co odpowiada nowa jakość renderingu stereo. 

Przekłada się ona na większą głębię i realistyczną geometrię 3D wyświetlanego obrazu. Aplikacja SpatialLabs TrueGame została zaprojektowana z myślą o graczach, którzy chcą doświadczać gier na głębszym poziomie. To platforma, która daje graczom możliwość odkrywania i eksplorowania nowych rzeczywistości, gdy wyruszają na kolejną misję.

Nowa aktualizacja obejmuje także funkcję 3D Sense, czyli zbiór różnych profili efektów stereo 3D. Gracz może wybrać profil o takiej głębi obrazu czy efektów 3D, jaki odpowiada mu najbardziej na dany moment. TrueGame daje graczom możliwość doświadczać danej gry tak, jak lubią. Aplikacja zapewnia wsparcie dla naprawdę imponującej liczby gier dzięki aktualizowanym co miesiąc nowym profilom rozgrywki. Wsparcie obejmuje zarówno najnowsze tytuły z segmentu AAA, jak i topowe klasyki sprzed lat, które teraz gracze będą mogli odkryć na nowo w trybie 3D.

SpatialLabs TrueGame 3D Ultra — najwyższy poziom gamingu 3D

Tryb SpatialLabs TrueGame 3D Ultra to zupełnie nowe doświadczenie stereoskopii 3D. Gracz może zanurzyć się w cyfrowym świecie jeszcze głębiej. Tryb ten korzysta z połączenia możliwości rozwiązania SpatialLabs, które śledzi ruch gałek ocznych, stereoskopowego wyświetlacza 3D i technologii renderowania scen w czasie rzeczywistym, dzięki czemu tła, obiekty i postacie ożywają na ekranie. 

Stereoskopowa rozgrywka 3D dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jedno kliknięcie (funkcja One-click Game Play), aby aplikacja TrueGame automatycznie uruchomiła wybraną grę w jednym z domyślnie skonfigurowanym profilu 3D. Jako że SpatialLabs TrueGame korzysta z zawartych w kodzie gry informacji na temat shaderów i geometrii 3D, dodanie w trybie 3D Ultra drugiej kamery wirtualnej zapewnia niespotykaną dotąd jakość trójwymiarowego doświadczenia.

Gry kompatybilne z nowym trybem TrueGame 3D Ultra to m.in. najnowsze tytuły z segmentu AAA, ale i cała masa popularnych tytułów, które warto poznać. Dzięki temu, że aplikacja TrueGame, wzbogacona teraz o tryb 3D Ultra, jest wyjątkowo łatwa, wręcz intuicyjna w użyciu, entuzjaści doświadczeń 3D zyskują dostęp do w pełni stereoskopowych efektów 3D opracowanych specjalnie dla poszczególnych tytułów gier na zupełnie nowym poziomie — i to bez specjalnych okularów.

Z myślą o użytkownikach aplikacji TrueGame i fanach gier 3D powstało także wirtualnie na forum TrueGame, w ramach społeczności SpatialLabs, która jest otwartą przestrzenią, w której można zgłaszać swoje pomysły, dzielić się doświadczeniami i uczyć się nawzajem od siebie.

Dostępność

Tryb 3D Ultra w aplikacji SpatialLabs TrueGame zostanie uruchomiony w ramach aktualizacji oprogramowania pod koniec stycznia 2023 roku. Tryb ten będzie dostępny również dla laptopa gamingowego Predator Helios 300 SpatialLabs Edition oraz wyświetlacza Acer SpatialLabs View.

Parametry techniczne, ceny i dostępność produktów mogą różnić się w zależności od regionu. 


O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com. 

Podobne artykuły