Strona głównaAktualnościUstawienia monitorów pro-graczy PGL Major Stockholm 2021

Ustawienia monitorów pro-graczy PGL Major Stockholm 2021

Marka ZOWIE, oficjalny dostawca monitorów na turniej PGL Major Stockholm 2021, przygotowała stronę, na której można znaleźć ustawienia ekranu profesjonalnych zawodników – uczestników turnieju w Sztokholmie.

Każdy gracz ma swoje przyzwyczajenia i upodobania jeśli chodzi o pozycję przy komputerze, markę sprzętu, czy nawet najmniejsze opcje w grze. W CS:GO ważny jest każdy detal – kiedy trzeba wyeliminować przeciwnika w ułamku sekundy, zareagować nawet na najmniejszy ruch z chirurgiczną precyzją, kluczowe mogą okazać się detale, o którym na co dzień nie mamy pojęcia.

Takich detali szukają profesjonaliści. Poświęcając na grę dziesiątki godzin tygodniowo, pomocne mogą się okazać nie tylko ustawienia gry, ale również samego sprzętu. Marka ZOWIE dzięki rozwiązaniu XL Setting to Share™ umożliwia łatwe zapisywanie i wgrywanie preferowanych opcji monitorów oraz swobodne dzielenie się nimi.

Z okazji trwającego PGL Major Stockholm 2021, ZOWIE przygotowało specjalną stronę, na której można znaleźć ulubione ustawienia uczestników turnieju w Sztokholmie. Pod adresem zowie.pglesports.com można znaleźć “przepis na sukces” uczestników Majora, w tym finalistów – członków Virtus.pro, Heroic czy Vitality.. Posiadacze sprzętu kompatybilnego z rozwiązaniem XL Setting to Share™ mogą jednym kliknięciem załadować opcje używane przez ich idoli z serwera i przetestować najlepsze według nich ustawienia.

Serwis komputerów, laptopów, usługi informatyczne

Podobne artykuły