Strona głównaACERUstrzel mistrzowskie nagrody od Predatora!

Ustrzel mistrzowskie nagrody od Predatora!

Aż 45 tysięcy złotych – to łączna wartość nagród, jakie można wygrać w najnowszym konkursie “Shot with PredatorShot” organizowanym przez firmę Acer. Trafią one do najlepszych strzelców, którzy popiszą się swoimi umiejętnościami w towarzystwie napoju energetycznego PredatorShot. Główne nagrody to gamingowy sprzęt od marki Predator: komputer Orion 5000, laptop Helios 300 i 27 calowy monitor z serii XB3.

#ShotWithPredatorShot

Co zrobić aby mieć szansę na te atrakcyjne nagrody od firmy Acer? To proste! Wystarczy zaprezentować swój najlepszy strzał w towarzystwie napoju energetycznego PredatorShot. Co ważne, w swoim zgłoszeniu można zaprezentować zarówno mistrzowski headshot w CS, idealne trafienie ulti Jinx lub Ashe w LoLu, gol w FIFIe, ale też popisową akcję z prawdziwego życia. Ważne, by wykonać to w towarzystwie PredatorShota. Gotowy film lub zdjęcie, na których zostanie zaprezentowany strzał, należy wrzucić do końca lutego na swoje konto na Instagramie lub Facebooku jako post publiczny wraz z hashtagami #ShotWithPredatorShot i #PredatorShot. Można też opisać swój najlepszy strzał w komentarzu pod postem konkursowym na Instagramie lub Facebooku, dodając jak w tej akcji mógłby pomóc PredatorShot.

Nagrody – gamingowy strzał w “10-tkę”

Warto próbować swoich sił, bo na zwycięzców czekają świetne nagrody. Autor najlepszego filmu otrzyma komputer Predator Orion 5000 z procesorem dwunastej generacji Intel® Core™ i7-12700F. W środku znajdzie się też karta graficzną NVIDIA® GeForce RTX 3080 10 GB GDDR6X, 32 GB pamięci RAM DDR5 oraz dysk 2 TB SDD + 2 TB HDD.Dla fanów strzelania fotek nagrodą za zdobycie 1 miejsca jest laptop Predator Helios 300 z procesorem Intel® Core™ i5-11400H, kartą graficzną NVIDIA® GeForce RTX 3050Ti 4 GB, dyskiem 1 TB SSD i 16 GB pamięci RAM DDR4. Za to za autor najlepszego opisu otrzyma monitor Predator XB273GX z odświeżaniem 240Hz, czasem reakcji na poziomie 1ms.
To nie koniec atrakcji, ponieważ w tygodniowych bitwach Predator chce rozdać pozostałym uczestnikom konkursu monitory Predator XB253QGP z matrycą FullHD IPS, odświeżaniem 144 Hz, 16 myszy Predator Cestus 310 i 16 plecaków Predator Rolltop.  Szczegóły na ten temat, a także pełna wersja regulaminu jest do znalezienia na stronie konkursu.

1440x_2.png

O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.

O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com.

Podobne artykuły