Strona głównaAktualnościWargaming ogłasza swój pierwszy Weekend Wydawcy na Steam!

Wargaming ogłasza swój pierwszy Weekend Wydawcy na Steam!

Zniżki sięgające do -95% na kultowe gry oraz na DLC!

11 Luty 2022 – Od dziś do 14 lutego rusza pierwszy w historii firmy Wargaming Weekend Wydawcy na platformie Steam. Można spodziewać się olbrzymich zniżek na dodatki do gier, darmowych elementów do każdej z nich, streamów i wielu działań ukierunkowanych na społeczność.

Zacznijmy od klasycznych tytułów firmy Wargaming. Takie gry jak oryginalna trylogia Master of Orion, remake jedynki pt. Conquer the Stars, Total Annihilation czy obie części Massive Assault można kupić teraz z -85% zniżką! Jest to idealna okazja, aby nadrobić znajomość z tymi kultowymi tytułami strategicznymi.

W World of Tanks obecni gracze mogą otrzymać darmowy zestaw z francuskim, lekkim czołgiem kołowym AM 39 Gendron-Somua z wytrenowaną załogą, 3 dniami konta premium i miejscem w garażu. Dla nowych graczy mamy kod GOWOTSTEAM, który użyty przy rejestracji da czołg premium, wypożyczenie dwóch maszyn – niszczyciela SU-122-44 oraz klasycznego T-34-85M, kredyty i dni konta premium. 

Kapitanowie World of Warships również mogą liczyć na specjalne traktowanie. Darmowe DLC oferuje 3 dni konta premium, 1 steamowy kontener oraz 3 kamuflaże. Dodatkowo, zaplanowane jest wydarzenie dla społeczności, gdzie gracze będą mogli zdobyć dużo cennych nagród, wliczając w to okręty VIII poziomu!

Asy przestworzy z World of Warplanes powinny skierować wzrok na darmowe DLC z myśliwcem Polikarpov I-5 ShKAS, dniami konta premium i srebrem.

Mobilni czołgiści World of Tanks Blitz otrzymują natomiast DLC z okolicznościowym awatarem, rezerwy kredytów, dni konta premium. Do każdego z tytułów przygotowane zostały też płatne zestawy DLC w bardzo atrakcyjnych konfiguracjach i zniżkach sięgających do -95%, także jest to idealna okazja na zakupy!  Bez względu na to jaki sprzęt preferujecie – czołgi, samoloty bojowe, okręty wojenne czy statki kosmiczne – gloria i chwała czekają na Was! Wszystkie oferty są dostępne wyłącznie na platformie Steam do 14 lutego 2022.

O Wargaming

Wargaming to prywatna firma z siedzibą na Cyprze, wielokrotnie nagradzana rozlicznymi nagrodami na całym świecie, zajmuje się produkcją gier komputerowych. Założona w 1998 roku jest obecnie jednym z liderów branży zatrudniając ponad 5500 pracowników w biurach na całym świecie. Już ponad 200 000 000 graczy spróbowało naszych gier na wszystkich, najważniejszych platformach sprzętowych. Wiodącym tytułem jest pancerny hit World of Tanks. Oficjalna strona internetowa – www.wargaming.com

Podobne artykuły