Strona głównaAktualnościWCS SPRING: BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY, REJESTRACJA GRACZY OTWARTA!

WCS SPRING: BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY, REJESTRACJA GRACZY OTWARTA!

Druga impreza cyklu Circuit rozgrywek StarCraft II World Championship Series 2019 odbędzie się w Kiev CyberSport Arena na Ukrainie w dniach 17-19 maja. Z przyjemnością ogłaszamy, że ruszyła rejestracja graczy oraz komentatorów, a bilety właśnie trafiły do sprzedaży!

Sprzedaż biletów

Chociaż w piątek, 17 maja, arena będzie otwarta wyłącznie dla uczestników turnieju, to będziecie mogli wziąć udział w zawodach WCS Spring jako widzowie w sobotę i niedzielę 18-19 maja. W oba te dni rozgrywki rozpoczną się o 14:00 czasu lokalnego, a wejście będzie darmowe. Jednakże, ze względu na spodziewaną frekwencję, istnieje możliwość wykupienia przepustki priorytetowej (Priority Pass), która pozwoli wam ominąć kolejki w przypadku przepełnienia areny. Komentarz na miejscu będzie w języku rosyjskim, ale dla naszych anglojęzycznych gości przygotowaliśmy radia z angielskim komentarzem. Pakiet Priority Pass można nabyć na stronie tickets.starladder.tv.

Rejestracja graczy

Gracze z ligi mistrzowskiej lub wyższej mogą zapisać się na jedno z 64 otwartych miejsc turniejowych, korzystając z formularza rejestracyjnego. Dołączą oni do 16 zwycięzców z zawodów WCS Challenger, których koszty podróży i zakwaterowania opłaci Blizzard.

Komentatorzy społecznościowi

Wczesne etapy turnieju będą otwarte dla komentatorów społecznościowych, więc jeśli prowadzicie transmisje z gry StarCraft II i chcecie transmitować zawody WCS Spring na Twitchu, zarejestrujcie się tutaj.

Formuła

Ogólny system WCS Circuit pozostanie bez zmian. Jednakże formuła turnieju przeszła pewne zmiany – każdy gracz, który odpadnie w fazie grupowej zawodów WCS Spring, otrzyma drugą szansę w drabince turniejowej. Więcej informacji na ten temat podamy w najbliższych tygodniach.

Gratulacje dla zwycięzców zawodów WCS Winter!

Po pełnym emocji weekendzie wyłoniliśmy mistrzów rozgrywek StarCraft II World Championship Series Winter w Amerykach i Europie.

Gratulacje dla Alexa „Neeba” Sunderhafta – który w amerykańskim finale pokonał Królową Ostrzy, Sashę „Scarlett” Hostyn wynikiem 4:2 – oraz dla młodego i utalentowanego Włocha, Riccardo „Reynora” Romitiego, który zwyciężył ulubieńca publiczności, Joonę „Serrala” Sotalę, wynikiem 4:3 w finale rozgrywek europejskich. 

NeebWinner.png
ReynorWinner.png

Doświadczcie magii zawodów WCS Winter raz jeszcze, dzięki pełnemu pakietowi powtórek

Pełny pakiet powtórek z zawodów WCS Winter jest już dostępny do pobrania. Obejmuje on wszystkie mecze, począwszy od rozgrywek 1/16 finału Ameryk i Europy. Łącznie daje to imponującą liczbę 470 gier! Zapraszamy więc do pobierania i życzymy miłego oglądania!

Podobne artykuły