Strona głównaADATAWięcej pamięci w PlayStation 5 dzięki XPG GAMMIXS70 BLADE i ADATA LEGEND...

Więcej pamięci w PlayStation 5 dzięki XPG GAMMIXS70 BLADE i ADATA LEGEND 840!

ADATA Technology ogłasza, że dwa z jej dysków półprzewodnikowych (SSD) są w pełni kompatybilne z konsolą do gier PS5. Należą do nich: XPG S70 BLADE oraz nowy ADATA LEGEND 840. Kompatybilność dysków SSD została potwierdzona przez ADATA podczas ostatnich testów przeprowadzonych w jej ośrodkach badawczych.

Te dwa dyski SSD, dzięki doskonałej wydajności radiatorów zapewniających efektywne chłodzenie termiczne oraz pojemności do 2TB, są świetną opcją dla użytkowników PS5 jako uzupełnienie wbudowanego dysku SSD PlayStation 5 lub jako ekonomiczny sposób na zastąpienie uszkodzonego wbudowanego dysku SSD. Aby spełnić indywidualne potrzeby i preferencje użytkowników PS5 – oferowane są różne opcje pod względem ceny, wydajności i pojemności.

XPG GAMMIX S70 BLADE M.2 2280 SSD

Najnowszy interfejs PCIe Gen4, dysk SSD GAMMIX S70 BLADE M.2 2280 pomaga użytkownikom zdominować cybernetyczne pole bitwy. Jest to możliwe, dzięki wydajności odczytu/zapisu do 7400/6800/MB na sekundę. Warto wspomnieć o tym, że dysk został wyposażony w solidny, odporny na wysokie temperatury aluminiowy radiator, dlatego GAMMIX S70 BLADE skutecznie odprowadza ciepło, obniżając temperaturę nawet o 20 procent.

XPG GAMMIX S70 BLADE and PS5 Compatibility_970x600_02 (1).jpg

ADATA wprowadza dyski półprzewodnikowe LEGEND Series PCIe M.2 2280

Portfolio ADATA powiększa się o nową serię – ADATA LEGEND, skierowaną do twórców o różnych potrzebach i budżetach. W jej skład wchodzą modele: ADATA LEGEND 740, 750 i 840.

Przyspieszona dynamika

LEGEND 740 i 750 wykorzystują PCIe Gen3 x4 i NVMe 1.3, co zapewnia prędkość sekwencyjnego odczytu i zapisu, odpowiednio do 2500/2000 i 3500/3000 MB na sekundę. Pozwala to twórcom osiągnąć wydajność, której potrzebują, aby tworzyć bez żadnych ograniczeń. Ich specyfikacje M.2 2280 obsługują najnowsze platformy Intel® i AMD, umożliwiając tworzenie na najnowszych komputerach, w tym stacjonarnych i laptopach. Z kolei, LEGEND 840 korzysta z PCIe Gen4 x4 i NVMe 1.4, oferując prędkości odczytu i zapisu do 5,000/4,500 MB na sekundę.

Bezproblemowa wydajność

Dyski LEGEND 740, 750 i 840 są wyposażone w technologię SLC Caching i Host Memory Buffer zapewniającą bezproblemową wydajność. Możliwe jest osiągnięcie prędkości zapisu i odczytu losowego 4K, odpowiednio do 180K/200K, 480K/260K i 440K/400K IOPS. Jeśli chodzi o pojemność, seria LEGEND oferuje do 1TB pojemności.

Dokładność, niezawodność i bezpieczeństwo

Wszystkie trzy dyski SSD są wyposażone w skromne, ale eleganckie radiatory z efektownym wykończeniem na bokach. Nie tylko świetnie wyglądają, ale także pomagają utrzymać temperaturę na poziomie niższym o 15%, zapewniając optymalną wydajność i stabilność. Dzięki kodowi Low Density Parity Check Code i 256-bitowemu szyfrowaniu AES, dyski SSD zapewniają dokładną transmisję danych i oferują solidne zabezpieczenia. Dyski SSD z serii LEGEND wykorzystują wyłącznie wysokiej jakości układy scalone, które zostały poddane rygorystycznym testom w celu zapewnienia maksymalnej trwałości. Dla większego komfortu użytkownika, są one objęte 5-letnią gwarancją. Warto wspomnieć o tym, że dysk LEGEND 840 może być również zainstalowany w PS5 jako dysk dodatkowy, zapewniając użytkownikom więcej miejsca i płynniejsze ładowanie gier.

LEGEND series (1).jpg

O firmie XPG  

XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) została założona przez ADATA w celu dostarczania produktów o wysokiej wydajności dla graczy, profesjonalistów esportu i entuzjastów technologii. Jest zaangażowana w tworzenie produktów, które zapewniają ekstremalną wydajność i dlatego ściśle współpracują ze społecznością graczy i esportowców, aby uzyskać wgląd w rzeczywiste potrzeby użytkowników. Dostarczają pełną gamę produktów od systemów, komponentów, urządzeń peryferyjnych po urządzenia i projektują je z myślą o najwyższych standardach stabilności, niezawodności i wydajności. Tworzą również produkty o niezwykle atrakcyjnym wzornictwie, które przyniosły im kilka prestiżowych międzynarodowych nagród, takich jak iF Design i Good Design. Poza produktami, odgrywają aktywną rolę w sponsorowaniu i wspieraniu wydarzeń i drużyn e-sportowych na całym świecie, aby zapewnić ekstremalne wrażenia z gier na najwyższym poziomie.

Serwis komputerów, laptopów, usługi informatyczne

Podobne artykuły