Strona głównaCD ProjektWiedźmin zawitał do Monster Hunter: World!

Wiedźmin zawitał do Monster Hunter: World!

W specjalnym wydarzeniu fabularnym — „Zlecenie: Kłopoty w Starodrzewie” — gracze posiadający co najmniej 16 poziom łowcy wcielają się w postać profesjonalnego łowcy potworów Geralta z Rivii. Znalazłszy się w nieznanej mu krainie, wiedźmin musi wytropić i pokonać potężną istotę zwaną Leszym. Pomogą mu w tym wiedźmiński ekwipunek, m.in. srebrny, zabójczy dla potworów miecz, oraz mistrzowskie umiejętności walki i magia w postaci znaków. Ważną rolę w tym, jak potoczy się przygoda Geralta, odegrają również znane z serii gier Wiedźmin mechaniki wyborów i konsekwencji.

Dodatkowo, 15 lutego o 1:00 rozpocznie się specjalne wydarzenie sieciowe — „Zlecenie: Duch Lasu”. Przygotowane z myślą o najbardziej doświadczonych łowcach potworów (50 poziom łowcy lub wyższy), wydarzenie pozwoli graczom zmierzyć się ze znacznie potężniejszą formą Leszego. Wydarzenie potrwa do 1 marca, do godziny 00:59.

Gracze, którzy ukończą „Zlecenie: Kłopoty w Starodrzewie”, otrzymają inspirowane wiedźmińskim uniwersum przedmioty specjalne, materiały umożliwiające wykonanie zbroi oraz broni Geralta, unikatowy wygląd i broń dla Koleżkota, a także nowe gesty, tytuły gracza, unikatową pozę i tło Karty Gildii. Za ukończenie wydarzenia sieciowego „Zlecenie: Duch Lasu” gracze otrzymają również materiały niezbędne do wykonania zbroi oraz broni Ciri — jednej z głównych bohaterek gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Inspirowana grą Wiedźmin 3: Dziki Gon dodatkowa zawartość Monster Hunter: World dostępna jest na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One w formie darmowej aktualizacji. Na PC aktualizacja ukaże się w późniejszym terminie.

Podobne artykuły