Strona głównaAktualnościWorld of Warships 24-godzinny stream dla Save the Children

World of Warships 24-godzinny stream dla Save the Children

7 grudzień 2021 — Wargaming, twórcy i wydawcy popularnych gier o bitwach okrętów World of Warships (PC) i World of Warships: Legends (konsole) ogłaszają zbliżający się świąteczny stream. 24 godziny aktywności wypełnione będzie grami, specjalnymi gośćmi, rozdawaniem nagród i wyzwaniami dobroczynnymi. Aby jeszcze bardziej wzmocnić ducha pomocy, Wargaming przygotował specjalne pakiety dla graczy konsolowych i komputerowych. Całość dochodu z obu aktywności zostanie przekazana organizacji Save the Children. Ostatecznie po zakończeniu streamu Wargaming podwoi zebraną kwotę przez widzów poprzez swoją dotację.

Od 18:00 czasu polskiego 10 grudnia (piątek) gracze i fani gry mogą dołączyć do streamu, przekazywać dotacje I wygrywać nagrody w grze. Całość dochodu zostanie przekazana na cele statutowe organizacji Save the Children, która jest aktywna w ponad 100 krajach dając potrzebującym dzieciom dobry start w życiu, możliwość edukacji czy ochronę przed krzywdą. W zeszłych latach udało się uzbierać ponad 88 000 USD. Czy uda się przebić ten wynik?

“Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wesprzeć naszego partnera Save the Children, który pomagają najbardziej potrzebującym I podnosi ich jakość życia,” powiedział Sergey Vorobyev, World of Warships Product Director. “Sezon świąteczny to czas radości w społeczności World of Warships i chcemy zachęcić naszych graczy do wsparcia wartościowej inicjatywy.”

Podczas streamu widzowie będą mogli uczestniczyć w różnych aukcjach charytatywnych z limitowanymi okrętami i przedmiotami związanymi z grą, będą interaktywne gry, quizy, spotkania ze specjalnymi gośćmi i twórcami World of Warships.

“Save the Children bardzo się cieszy, że kolejny raz wiążemy się z Wargamingiem i jej oddaną społecznością, która okazała duże wsparcie,” dodaje Ettore Rossetti, główny doradca partnerstw technologicznych, marketingowych i innowacyjnych w Save The Children.

Wraz ze streamem pojawia się również zestaw charytatywny Save the Children w sklepie World of Warships. Kontenery będą zawierać unikatową naszywkę oraz flagę, jak również zimowe kamuflaże na okręty. Konsolowi gracze będą mieli również swoje zestawy w World of Warships: Legends. 100% przychodu z nich zostanie przekazane na organizację Save The Chilren, a Wargaming podwoi ten wynik dodatkową wpłatą.

Stream odbędzie się na kanale twitch World of Warships dostępnym pod adresem – https://www.twitch.tv/worldofwarships 

Ponadto, noworoczna aktualizacja World of Warships jest tuż za rogiem w. Informacje o niej można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej w artykule – https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-01011-new-year/

Zwiastun:

O Save the Children

Save the Children wierzy, że każde dziecko zasługuje na przyszłość. Organizacja została założona ponad 100 lat temu i od tego czasu pomogła ponad 1 bilionowi dzieci na całym świecie. Daje dzieciom dobry start w życiu, możliwość edukacji oraz ochronę przed krzywdą. Robi wszystko dla dzieci, zarówno na co dzień jak i w czasach kryzysu, zmieniając i ulepszając przyszłość, którą wspólnie dzielimy. Śledź nas na FacebookInstagramTwitter i YouTube.

O World of Warships 

World of Warships to darmowa, historyczna gra bitewna na PC od Wargaming. Wraz z olbrzymią flotą pełną ikonicznych jednostek, z czterema klasami okrętów i strategicznie zaprojektowanym środowiskiem, World of Warships oferuje najlepsze doświadczenie z zakresu bitew morskich, przystosowane dla każdego gracza. Dzięki największej kolekcji wiernie historycznie odwzorowanych okrętów dostępnych do gry, World of Warships pełni rolę wirtualnego, cyfrowego muzeum i miejsce spotkań miłośników historii marynistyki. Nowa, tematyczna zawartość oraz tryby rozgrywki dodawane są regularnie, co zapewnia zróżnicowaną i ekscytującą rozgrywkę dla szerokiej bazy graczy.

Jedna franczyza – wiele platform

Po udanej premierze World of Warships na PC jej unikatową rozgrywkę przeniesiono na inne platformy sprzętowe. World of Warships: Legends jest dostępne na konsolach PlayStation i Xbox, a World of Warships Blitz na urządzeniach mobilnych z iOS i Android. Oficjalna strona gry: http://www.worldofwarships.eu

O World of Warships: Legends
Doświadcz epickich bitew morskich w World of Warships: Legends gdzie możesz rządzić na wodzie w najwspanialszych okrętach w historii! Rekrutuj legendarnych dowódców, modernizuj swoje jednostki i graj z lub przeciw innym graczom w ekscytujących pojedynkach.

World of Warships: Legeds przynosi uwielbiane przez miliony graczy komputerowych bitwy morskie na konsole z ekskluzywną zawartością i rozwiązaniami. Oficjalna strona internetowa: https://wowslegends.com/ 

O Wargaming

Wargaming to wielokrotnie nagradzana firma tworząca i wydająca gry z siedzibą w Nikozji na Cyprze. Firma działa od 1998 roku i jest jednym z liderów branży gier zatrudniając ponad 5500 pracowników w licznych biurach na całym świecie. Ponad 200 milionów graczy gra w tytuły firmy na wszystkich platformach sprzętowych. Flagowymi tytułami są czołgowy hit free-to-play World of Tanks oraz World of Warships opowiadające o bitwach okrętów. Oficjalna strona: http://wargaming.com  

Podobne artykuły