Strona głównaAktualnościWorld of Warships uzbierało 129 757 USD dla Save the Children

World of Warships uzbierało 129 757 USD dla Save the Children

14 grudzień 2021— Wargaming, twórcy I wydawcy popularnych gier o bitwach morskich World of Warships (PC) i World of Warships: Legends (konsole Xbox I PlayStation) ogłaszają wyniki streamu. Przez 24 godziny udało się zebrać dokładnie 129 757 USD na cele statutowe organizacji Save The Children. Wydarzenie odbywało się na oficjalnym kanale twitch World of Warships.

Wydarzenie było wypakowane różnymi aktywnościami, specjalnymi gośćmi i dużą ilością humoru. Wspólne granie, quizy, licytacje unikatowych elementów do obu gier, zabawne wyzwania – na to wszystko i wiele więcej mogli liczyć oglądający stream. Osoby, które chciałby jeszcze podbić ten wynik mogą to zrobić kupując zestaw świąteczny, który jest dostępny w sklepach obu gier do 20 grudnia. Całość dochodu zostanie przeznaczona na cel charytatywny, a Wargaming podwoi wartość zakupów graczy. Tegoroczny stream świąteczny jest częścią ciągłej współpracy z organizacją Save The Children. Przez ostatnie 3 lata udało się uzbierać ponad 217 000 USD na pomoc potrzebującym dzieciom!

Zapis streamu:

Część 1 : https://www.twitch.tv/videos/1229593569

Część 2 : https://www.twitch.tv/videos/1229918989

Część 3 : https://www.twitch.tv/videos/1230270403

O Save the Children

Save the Children wierzy, że każde dziecko zasługuje na przyszłość. Organizacja została założona ponad 100 lat temu i od tego czasu pomogła ponad 1 bilionowi dzieci na całym świecie. Daje dzieciom dobry start w życiu, możliwość edukacji oraz ochronę przed krzywdą. Robi wszystko dla dzieci, zarówno na co dzień jak i w czasach kryzysu, zmieniając i ulepszając przyszłość, którą wspólnie dzielimy. Śledź nas na FacebookInstagramTwitter i YouTube.

O World of Warships 

World of Warships to darmowa, historyczna gra bitewna na PC od Wargaming. Wraz z olbrzymią flotą pełną ikonicznych jednostek, z czterema klasami okrętów i strategicznie zaprojektowanym środowiskiem, World of Warships oferuje najlepsze doświadczenie z zakresu bitew morskich, przystosowane dla każdego gracza. Dzięki największej kolekcji wiernie historycznie odwzorowanych okrętów dostępnych do gry, World of Warships pełni rolę wirtualnego, cyfrowego muzeum i miejsce spotkań miłośników historii marynistyki. Nowa, tematyczna zawartość oraz tryby rozgrywki dodawane są regularnie, co zapewnia zróżnicowaną i ekscytującą rozgrywkę dla szerokiej bazy graczy.

Podobne artykuły