Strona głównaAktualnościWSPOMNIENIA TWÓRCÓW STARCRAFT Z HOMESTORY CUP

WSPOMNIENIA TWÓRCÓW STARCRAFT Z HOMESTORY CUP

Jeśli jesteście starymi fanami StarCraft II, pewnie już zacieracie ręce w oczekiwaniu. Nieważne, w której części świata mieszkacie, na pewno zarezerwowaliście czas i przygotowaliście napoje oraz przekąski, ponieważ nadchodzi czas na HomeStory Cup XVIII.

HSC to coś więcej niż turniej – to prawdziwa impreza i święto graczy oraz społeczności, podczas którego każdy może się odprężyć, być sobą i dzielić pasją do StarCraft II.

Jeśli jesteście nowymi fanami gry, czeka was nie lada atrakcja. Ten turniej jest inny niż wszystkie, jakie widzieliście. Nawet w Blizzardzie jesteśmy wielkimi miłośnikami HSC. Dlatego w oczekiwaniu na edycję numer XVIII zapytaliśmy nasz zespół ds. gier klasycznych, jakie są ich ulubione wspomnienia z HomeStory Cup. Oto kilka najciekawszych odpowiedzi.

Aby być świadkami równie emocjonujących momentów – zarówno w grze, jak i poza nią – oglądajcie turniej HomeStory Cup XVIII, który rozpocznie się 22 listopada o godzinie 13:00 czasu polskiego. Więcej informacji o turnieju, w tym aktualne rozstawienie zawodników, znajdziecie na stronie głównej HomeStory Cup oraz Liquipedii. Obserwujcie też TakeTV i TakeTV2 na Twitchu, aby nie przegapić ani chwili akcji na żywo oraz oczywiście nasz kanał @esportstarcraft na Twitterze.

Podobne artykuły