Strona głównaAktualnościWyjątkowa oferta na powrót do nauki z ASUS

Wyjątkowa oferta na powrót do nauki z ASUS

Niechybnie zbliża się czas powrotu do nauki, co jest często równoznaczne z zakupem nowego sprzętu komputerowego. Wysokiej jakości, wydajny i lekki laptop to już niezbędne wyposażenie każdego nowoczesnego ucznia i studenta. Wysokiej klasy urządzenie nie tylko usprawni naukę, ale także pozwoli się oderwać od obowiązków w wolnym czasie i zanurzyć, choć na trochę, w wir rozrywki. Z tej okazji wystartowała właśnie specjalna oferta na laptopy ASUS VivoBook S oraz ASUS TUF Gaming, dostępne teraz w 10 ratach 0% wyłącznie na sklepasus.pl.Wybór urządzeń dostępnych w najnowszej ofercie ratalnej sklepasus.pl jest nieprzypadkowy. Laptopy z serii VivoBook oraz TUF Gaming są przede wszystkim niezwykle uniwersalnymi maszynami, które sprawdzą się w licznych zadaniach stawianych przed uczniami i studentami. Poradzą sobie nie tylko z typowymi zadaniami dnia codziennego, ale nie straszne im także programy graficzne czy gry w czasie wolnym od nauki. Wydajność to jednak nie wszystko. Nie ukrywajmy, w przypadku laptopów wygląd ma znaczenie, a w tym zakresie ASUS od lat może pochwalić się unikatowym i cenionym designem.

Koniec z rutyną: kolorowy i wydajny VivoBook S

V4_1911-asus-5490.jpg

Laptopy ASUS z serii VivoBook S cieszą się nieustającą popularnością, a najnowsze modele S14 i S15 mają teraz nowy, bardziej dynamiczny design. Anodyzowane krawędzie z diamentowym szlifem zapewniają kompaktowej obudowie jeszcze smuklejszy wygląd i ułatwiają otwieranie pokrywy, a nowe logo VivoBook podkreśla proste, ale wyjątkowo staranne wykończenie. Niska waga na poziomie od 1,4 kg oraz smukły profil wynoszący 1,59 mm gwarantują wygodną mobilność.Laptopy VivoBook S są ponadto dostarczane wraz z wyjątkowymi naklejkami, które doskonale uzupełniają cztery warianty kolorystyczne tej serii urządzeń, pozwalając użytkownikom na bardziej zaawansowaną personalizację swojego komputera.

V5_1911-asus-0637.jpg

Wydajność wymaganą przez użytkowników do wykonywania wszystkich codziennych zadań gwarantują wysokiej klasy podzespoły. Laptopy te wyposażone są w procesory Intel Core 10. generacji, które idealnie nadają się do pracy wielozadaniowej i rozrywki w wysokiej rozdzielczości oraz w zintegrowane układy graficzne lub niezależne karty graficzne NVIDIA GeForce MX250 – w zależności od konfiguracji. Rozwiązanie dyskowe to superszybkie SSD PCIe® o pojemności maks. 1 TB, a ponadto na wyposażeniu znajdziemy także maks. 16 GB pamięci RAM.

TUF Gaming: moc i wytrzymałość

KV-AMD-FX506-plastic-1224.jpg

TUF Gaming A15 to doskonale wyposażona maszyna gamingowa gwarantująca rozgrywkę na najwyższym poziomie, a także wysoką wytrzymałość w codziennym użytkowaniu. Laptopy tej serii zyskały powszechne uznanie wśród recenzentów i użytkowników. Dzięki zastosowaniu w maksymalnej wersji najnowszego procesora AMD Ryzen™ z serii 4000 i karty graficznej GeForce RTX™ 2060 obraz zawsze będzie dynamiczny, płynny i w pełni wykorzysta możliwości panelu klasy IPS o częstotliwości odświeżania sięgającej 144 Hz – elementu przydatnego zwłaszcza w kontekście rozrywki.Aby zapracować na nazwę TUF Gaming, laptopy te muszą z powodzeniem zaliczyć zestaw surowych testów w wojskowym standardzie MIL-STD-810H. Dla zagwarantowania niezawodności urządzenia testowe są narażane na upadki, wibracje, wilgotność oraz działanie ekstremalnych temperatur. Na laptopie A15 można polegać nawet w najtrudniejszych warunkach.

TUF Gaming A15.png

Laptopy gamingowe potrzebują dużego przepływu powietrza, aby ich wewnętrzne podzespoły mogły pracować z najwyższą wydajnością przez wiele godzin, dlatego zastosowano tutaj przeprojektowany układ chłodzenia doskonale pasujący do kształtu obudowy. Samooczyszczający się system chłodzenia odprowadza zanieczyszczenia do specjalnie zaprojektowanych tuneli, co zapobiega gromadzeniu się kurzu na łopatkach wentylatora i żebrach radiatorów. Powietrze przechodzące przez te kanały w naturalny sposób oczyszcza system z kurzu, a laptop może przez długi czas pracować z maksymalną mocą.Więcej informacji o laptopach objętych ofertą 10 rat 0% można znaleźć na stronach produktowych obu laptopów:
– ASUS VivoBook S
– ASUS TUF Gaming A15Ponadto wciąż trwa promocja na laptopy ZenBook oraz gamingowe maszyny ROG. Do 30.09.2020 przy zakupie laptopa z wymienionych serii, klienci otrzymają dodatkowy rok gwarancji z pakietem ASUS Premium Care za 1 zł! W ten sposób gwarancja zostanie wydłużona do 3 lat łącznie, a nabywca laptopa serii ZenBook lub ROG oszczędzi nawet 248zł.

Podobne artykuły