Strona głównaAktualnościWyraź swoją miłość do XPG i zdobądź fantastyczne nagrody

Wyraź swoją miłość do XPG i zdobądź fantastyczne nagrody

XPG, dostawca systemów, komponentów i peryferiów dla graczy, profesjonalnych e-sportowców oraz entuzjastów technologii należący do ADATA, przygotował wyjątkową akcję dla swoich fanów. Z okazji walentynek od 10 lutego do 10 marca 2021 r. każdy kto pokaże swoją miłość do marki na swoich portalach społecznościowych, weźmie udział w losowaniu zorganizowanym przez producenta sprzętu komputerowego.– Z okazji Walentynek XPG pragnie podziękować fanom marki na całym świecie za nieustające wsparcie i miłość do ich produktów. W ramach akcji trwającej od 10 lutego, każdy kto pokaże swoje przywiązanie do XPG w mediach społecznościowych, będzie miał szansę na wygranie niesamowitych nagród!– powiedziała Evelyn Liu, dyrektor sprzedaży w XPG.Do zgarnięcia jest szereg wspaniałych nagród, w tym Apple iPhone Pro 12, dysk SSD XPG GAMMIX S50 LiteXPG SPECTRIX D50 DDR4, klawiatura XPG SUMMONER, mysz XPG PRIMER, zestaw słuchawkowy XPG PRECOG, zewnętrzne dyski SSD ADATA SC680 i SSD ADATA SE770G, oraz zewnętrzny dysk twardy ADATA HD770G.Aby się zakwalifikować, uczestnicy muszą wykonać następujące czynności:
–   śledzić profil XPG Polska na Facebooku,
– opublikować kreatywne zdjęcie produktu XPG wraz z hashtagiem #LoveXPG,
– podać dane kontaktowe i link do ich kreatywnego zdjęcia na stronie „Zakochaj się w XPG”: https://event.adata.com/lovewithXPG/tw Zwycięzcy zostaną wybrani losowo i ogłoszeni na stronie „Zakochaj się w XPG” 31 marca 2021 r. Losowanie jest dostępne tylko dla mieszkańców Europy.

To nie koniec walentynkowych atrakcji

W połączeniu z losowaniem XPG wprowadzi również specjalne walentynkowe promocje sprzedażowe. Na zniżki na produkty marki możemy liczyć w sklepach Morele i x-kom.

Więcej informacji znajdziesz poniżej: 


O XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

XPG zostało założone przez ADATA w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów dla graczy, profesjonalistów e-sportowych i entuzjastów technologii. Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie produktów o ekstremalnej wydajności, dlatego ściśle współpracujemy ze społecznością graczy i e-sportu, aby uzyskać wgląd w rzeczywiste potrzeby użytkowników. Zapewniamy pełną gamę produktów, od komponentów, urządzeń peryferyjnych po systemy, i tworzymy je z myślą o najwyższych standardach stabilności, niezawodności i wydajności. Opracowujemy również produkty o ciekawych wzorach, które przyniosły nam kilka prestiżowych międzynarodowych nagród, takich jak iF Design i Good Design. Oprócz produktów odgrywamy aktywną rolę w sponsorowaniu i wspieraniu wydarzeń i drużyn e-sportowych na całym świecie, aby realizować ekstremalne wrażenia z gry na najwyższym poziomie.

Podobne artykuły