Strona głównaPLEXTORWznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor

Wznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor

Tegoroczna jesień obfitować będzie w szereg interesujących premier na rynku gier. Warto usprawnić swój komputer, aby sprostał on coraz większym wymaganiom nowych produkcji. Sapphire i Plextor wychodzą temu naprzeciw, organizując konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody – karta graficzna Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB GDDR5 i trzy różne modele dysków SSD marki Plextor.

Jesień jest tradycyjnym okresem, w którym na sklepowe półki trafiają nowe wydania gier. Z roku na rok są one coraz bardziej dopracowane, ale z drugiej strony rosną także ich wymagania. Regularnie trzeba więc inwestować w sprzęt, aby sprostać tym potrzebom.

Tymczasem Sapphire i Plextor zapraszają do udziału w konkursie, w którym można zdobyć wartościowy sprzęt. Wystarczy wypełnić formularz i odpowiedzieć na dwa proste pytania, aby liczyć się w losowaniu cennych nagród. Konkurs trwa od 20 września do 11 października i jest otwarty dla użytkowników z całego świata. Po jego zakończeniu wylosowanych zostanie trzech szczęśliwców, do których powędruje karta graficzna Sapphire i dysk SSD.

Dlaczego warto mieć ten sprzęt w swoim komputerze? Karta graficzna Pulse RX570 z pewnością zaspokoi wymagania graczy, gwarantując płynną rozgrywkę w jakości Full HD przy 60 klatkach na sekundę. Dysk SSD marki Plextor znacznie skróci z kolei czas instalacji gier, ich wczytywania i zapisu.

Podobne artykuły