Strona głównaAktualnościXPG Battleground XL oraz XPG Battleground XL Prime - gamingowe podkładki pod...

XPG Battleground XL oraz XPG Battleground XL Prime – gamingowe podkładki pod mysz i klawiaturę

Nowe podkładki marki XPG są wykonane z materiału CORDURA, przez co są odporne na zadrapania i zalania. Ich duża powierzchnia gwarantuje dużą swobodę ruchów i zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla najpotrzebniejszych podzespołów.
Każdy gracz wie, że podkładka pod mysz to nie tylko sprzęt, którego celem jest optymalizacja pracy myszki, ale również pole do działań wojennych czy też strefa do planowania strategii. Dlatego od wyboru odpowiedniej podkładki może zależeć wynik meczu, pojedynku lub całego turnieju.
XPG Battleground XL oraz XPG Battleground XL Prime spełniają wszystkie wymogi profesjonalnych graczy. Obydwa modele mają powiększoną powierzchnię, która zapewnia dużą swobodę ruchów i pomieszczą klawiaturę, myszkę oraz inne akcesoria, niezbędne podczas każdej rozgrywki.
Podkładki zostały wykonane z materiału CORDURA, który ma wysoką odporność na zadrapania i zalanie cieczą oraz jest gładki, dzięki czemu zapewnia miękkie oparcie dla przedramion i nadgarstków. Spód podkładek w jest w całości pokryty gumową warstwą, która daje gwarancję utrzymania ich w jednym miejscu, nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.
Model XPG Battleground XL Prime jest wyposażony dodatkowo w dwustrefowe podświetlenie RGB LED z kilkoma zaprogramowanymi trybami pracy do wyboru. Podkładka posiada również odłączany kabel USB o długości 180 cm z materiałowym oplotem, który jest wytrzymały i się nie plącze.
Podkładki mają wymiary: 900 x 420 mm, natomiast ich grubość to 3 mm (Battleground XL) i 4 mm (Battleground XL Prime). Obydwa modele są już dostępne w sprzedaży a ich sugerowane ceny to odpowiednio 149 zł i 199 zł. Podkładki są objęte 2-letnią gwarancją producenta.
Więcej informacji:
https://xpg.com/pl/keyboard-and-mouse/

Podobne artykuły