XPG DDR5 pamięć dla graczy

ddr5 xpg 16gb

XPG, szybko rozwijający się dostawca systemów, komponentów i urządzeń peryferyjnych dla graczy, profesjonalistów esportowych i entuzjastów techniki, prezentuje nowość – pierwszy moduł pamięci XPG DDR5: XPG LANCER DDR5. Oferuje ona zwiększoną przepustowość i osiąga częstotliwość do 5,200 MT/s. Co więcej, jest wyposażona w PMIC (Power Management Integrated Circuit) i ECC (Error Correcting Code) dla zwiększenia wydajności i stabilności. Moduł jest dostępny w wersji o pojemności 16GB.

Pierwsza pamięć DDR5 dla graczy od XPG

XPG LANCER rozpoczyna erę DDR5 dla pamięci do gier. Osiągając częstotliwość do 5,200 MT/s, zapewnia znaczący wzrost wydajności w grach i overclockingu. Dzięki ECC, moduł ten może automatycznie korygować błędy w czasie rzeczywistym. Oprócz znacznego zmniejszenia obciążenia obliczeń procesora, zapewnia również zwiększoną stabilność i niezawodność.

Stworzony dla graczy i overclockerów

Zastosowanie wysokiej jakości układów scalonych i płytek PCB zapewnia bezkompromisową wydajność i niezawodne podkręcanie, idealne dla wymagających graczy i overclockerów. Dzięki wsparciu dla Intel® XMP 3.0, użytkownicy mogą łatwo podkręcać bez potrzeby wchodzenia do BIOSu. Nie ma potrzeby ciągłego dostosowywania i dostrajania parametrów podkręcania.

RGB Gaming Flair

Pamięć posiada konfigurowalne oświetlenie RGB. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy różnymi efektami (statyczny, oddychanie i kometa) lub zsynchronizować oświetlenie z ulubionymi utworami. Wszystko to można zrobić za pomocą oprogramowania sterującego RGB od wszystkich głównych marek płyt głównych.
Pamięć DDR5 z serii LANCER będzie dostępna w wersji 5200MT/s z 16GB zestawem jedno lub dwukanałowym. (Wersja 6000MT/s już wkrótce)


O XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) zostało założone przez ADATA w celu dostarczania produktów o wysokiej wydajności dla graczy, profesjonalistów esportowych i entuzjastów technologii. Jesteśmy zaangażowani w rozwój produktów, które zapewniają ekstremalną wydajność i dlatego ściśle współpracujemy ze społecznością graczy i esportowców, aby uzyskać wgląd w rzeczywiste potrzeby użytkowników. Oferujemy pełną gamę produktów – od systemów, komponentów, peryferiów – po urządzenia i tworzymy je z myślą o najwyższych standardach stabilności, niezawodności i wydajności. Tworzymy również produkty o bardzo atrakcyjnym wzornictwie, które przyniosły nam kilka prestiżowych międzynarodowych nagród, takich jak “iF Design” czy “Good Design”. Poza produktami, odgrywamy aktywną rolę w sponsorowaniu i wspieraniu wydarzeń i drużyn esportowych na całym świecie, aby zapewnić ekstremalne wrażenia z gier na najwyższym poziomie.

Serwis komputerów, laptopów, usługi informatyczne