Strona głównaAktualnościXPG Hunter – wydajne pamięci RAM do komputerów PC i laptopów

XPG Hunter – wydajne pamięci RAM do komputerów PC i laptopów

XPG Hunter to najnowsza seria pamięci RAM DDR4, przeznaczona dla graczy oraz entuzjastów sprzętu komputerowego, występująca w dwóch wariantach – U-DIMM oraz SO-DIMM.XPG Hunter to pamięci DDR4, które są dostępne w wariancie U-DIMM (288-pin) oraz SO-DIMM (260-pin). Dzięki temu można je zamontować w komputerach PC, laptopach oraz urządzeniach SFF – aby poprawić ich wydajność. Moduły są dostępne w wariantach o pojemności 4 GB, 8 GB, 16 GB i 32 GB oraz z taktowaniem od 2666 MHz do 3200 MHz.
Najlepsze połączenie – wysoka wydajność i pojemność
Model XPG Hunter został wyposażony w podzespoły o najwyższej jakości, wybrane w procesie ścisłej selekcji. Producent zamontował je na najlepszych płytkach drukowanych PCB, które przechodzą surowe testy niezawodności i kompatybilności. Dzięki temu nowe moduły RAM od XPG oferują stabilne parametry pracy oraz posiadają wysoki potencjał do podkręcania.

Łatwe podkręcanie dzięki technologii XMP 2.0
Pamięci XPG Hunter są w pełni kompatybilne z technologią XMP 2.0, która umożliwia wygodną i bezpieczną zmianę częstotliwości taktowania oraz pozostałych parametrów pracy. Ustawienia pamięci zmienia się bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego, a nie BIOS-u, co zmniejsza ryzyko awarii lub uszkodzenia sprzętu. Moduły XPG Hunter wkrótce trafią do sprzedaży.
Moduły XPG Hunter, podobnie jak wszystkie pamięci RAM XPG i ADATA, są objęte dożywotnią gwarancją producenta.

Podobne artykuły