Strona głównaAktualnościXPG Invader oraz XPG Battlecruiser - wszechstronne obudowy komputerowe dla graczy

XPG Invader oraz XPG Battlecruiser – wszechstronne obudowy komputerowe dla graczy

Do portfolio marki XPG dołączyły dwie nowe obudowy, stworzone z myślą o graczach: XPG Invader oraz XPG Battlecruiser. Oba modele mogą pochwalić się podświetleniem RGB i wbudowanym kontrolerem aRGB, umożliwiającym personalizację podświetlenia oraz fabrycznie zamontowanymi wentylatorami, zapewniającymi optymalny obieg powietrza.Nowe obudowy marki XPG łączy solidna konstrukcja, brak konieczności używania narzędzi podczas montażu podzespołów oraz fabryczne wyposażenie ich w wentylatory oraz filtry przeciwkurzowe. Dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu otworów, obudowy zapewniają skuteczne chłodzenie procesora, karty i pozostałych komponentów, zamontowanych w środku.XPG Invader to elegancka i wytrzymała obudowa, wyposażona w panel boczny ze szkła hartowanego oraz system podświetlenia RGB z 12 trybami pracy. Panel I/O, znajdujący się na górnej krawędzi zawiera 2 porty USB 3.0, hybrydowe złącze mikrofonowo-słuchawkowe jack 3,5 mm, przycisk zasilania i reset oraz przycisk do wyboru trybu podświetlenia RGB.

Obudowa posiada dwa wbudowane wentylatory 120 mm, zapewniające optymalny obieg powietrza i umożliwia zamontowanie chłodnicy o maksymalnej długości 360 mm. Wewnątrz zmieszczą się 2 dyski HDD 3,5” i 2 nośniki HDD/SSD 2,5” lub 4 dyski w rozmiarze 2,5”. Obudowa umożliwia montaż płyt głównych w standardach mini-ITX, micro-ATX oraz ATX.XPG Battlecruiser to obudowa, stworzona z myślą o najbardziej wymagających graczach. Jej solidna, metalowa konstrukcja oraz szklane panele z każdej z czterech stron przyciągają wzrok. W obudowie fabrycznie zamontowane są cztery wentylatory 120 mm z podświetleniem aRGB oraz dwa filtry przeciwkurzowe. Przedni panel jest montowany do obudowy za pomocą magnesów.

Panel I/O na górnej krawędzi zawiera 1 złącze USB typu C, 2 złącza USB 3.0, hybrydowe złącze mikrofonowo-słuchawkowe jack 3,5 mm, przycisk zasilania i reset oraz przycisk do wyboru jednego z 13 trybów podświetlenia RGB. Wewnątrz obudowy zmieszczą się 3 dyski HDD 3,5” lub 6 nośników w rozmiarze 2,5” a także chłodnica o maksymalnej długości 360 mm.Oba modele są wyposażone w system aranżacji okablowania, który dzięki 25 mm przestrzeni za tacką na płytę główną, pozwala na precyzyjne ułożenie przewodów, bez zakłócania obiegu powietrza wewnątrz obudowy. Można w nich zamontować płyty główne w standardach Mini-ITX, Micro-ATX, ATX oraz E-ATX (tylko model XPG Battlecruiser).Obudowy XPG Invader i XPG Battlecruiser występują w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym. Nowe obudowy są już dostępne w sprzedaży w największych sklepach z elektroniką, a ich sugerowane ceny to odpowiednio 349 zł i 699 zł. Nowości marki XPG są objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Podobne artykuły