Strona głównaADATAXPG SPECTRIX D60G – pamięci RAM z największym zagęszczeniem LED-ów

XPG SPECTRIX D60G – pamięci RAM z największym zagęszczeniem LED-ów

ADATA wprowadza do sprzedaży nowe pamięci z serii XPG – model SPECTRIX D60G. Oferuje on aluminiowy radiator z podświetleniem RGB LED i może pracować z taktowaniem od 3200 do 4133 MHz.
Dzięki najwyższej liczbie diod RGB na mm2 na rynku, w modelu SPECTRIX D60G podświetlenie stanowi ponad 60% powierzchni pojedynczego modułu. Efekt dodatkowo potęgują w pełni odsłonięte dyfuzory światła z powierzchnią inspirowaną kształtem diamentu oraz metalowe wstawki z logo XPG.
Użytkownicy nowych pamięci marki XPG mogą dowolnie konfigurować efekty podświetlenia – w tym wzory, prędkość pulsowania czy intensywność kolorów. Pracą podświetlenia RGB LED można sterować przy pomocy dedykowanego oprogramowania XPG RGB Sync lub dowolnej innej aplikacji, dostarczanej do najpopularniejszych płyt głównych.

Moduły XPG SPECTRIX D60G zostały zbudowane przy wykorzystaniu najwyższej jakości podzespołów, co ma zapewniać wysoką niezawodność i stabilność pracy. W konstrukcji zastosowano metalowy radiator, który utrzyma odpowiednią temperaturę nawet pod dużym obciążeniem i w efekcie wydłuży żywotność kości pamięci.
Obsługa technologii Intel® Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0 sprawia, że zmiana częstotliwości taktowania pamięci jest niezwykle proste. Procedura nie wymaga dostosowywania poszczególnych parametrów w BIOS-ie – zmiany można dokonać szybko i wygodnie bezpośrednio w systemie operacyjnym.
Nowa seria obejmuje 2-kanałowe zestawy o pojemności 16 GB (2x 8 GB) i 32 GB (2x 16 GB) i taktowaniu 3000 MHz (CL16-18-18), 3200 MHz (CL16-18-18) i 3600 MHz (CL17-18-18). W ofercie mają pojawić się także wydajniejsze moduły, pracujące z taktowaniem nawet 4133 MHz.
Podobnie jak w przypadku pozostałych modułów pamięci ADATA i XPG, model SPECTRIX D60G został objęty dożywotnią gwarancją producenta.

Podobne artykuły