Strona głównaADATAXtreme Innovation ADATA live stream 5 sierpnia

Xtreme Innovation ADATA live stream 5 sierpnia

Firma ADATA, najbardziej znana z produkcji m.in. pamięci RAM oraz dysków SSD, akcesoriów mobilnych czy produktów dla graczy, podczas streamu “Xtreme Innovation” zaprezentuje szereg produktów w tym te z gamingowego brandu XPG. Mowa o nowych modułach pamięci RAM, dyskach SSD, kartach pamięci, komponentach PC, a nawet o kompletnych urządzeniach. Wydarzenie rozpocznie się 5 sierpnia o 17:00 czasu polskiego i zbiega się z obchodami jubileuszu 20-lecia ADATA.

Debiut cyfrowej ambasadorki marki XPG

MERA będąca bohaterką marki XPG reprezentuje wszystkich graczy dzięki swojej determinacji w dążeniu do celu i pokonywaniu wyzwań. MERA zyskała fanów z najdalszych zakątków świata oraz stała się centralnym punktem marki XPG.

Obejrzyj stream i wygraj wspaniałe nagrody!

Transmisja na żywo odbędzie się 5 sierpnia na platformie YouTube, a zostawiając komentarz podczas wydarzenia, oglądający mają szansę na wygranie dysku SSD, modułu pamięci RAM lub nawet laptopa XPG! Gorąco zachęcamy do śledzenia Instagrama marki
ADATA:https://www.instagram.com/adata_global

A także polskich profili marek ADATA: https://www.facebook.com/ADATAPolska oraz XPG: https://www.facebook.com/XPG.Polska

Watch the live broadcast to win great prizes.jpg

【ADATA Technology 2021 “Xtreme Innovation” Online Product Launch】Kiedy: 5 sierpnia o 17:00 czasu polskiego
Gdzie: https://www.youtube.com/user/ADATAGroup/featured

O ADATA

ADATA Technology jest drugim co do wielkości dostawcą modułów pamięci RAM na świecie, zalicza się do 20 najlepszych międzynarodowych marek z Tajwanu i posiada ponad 500 patentów związanych z pamięcią. Główne linie produktów ADATA obejmują moduły pamięci RAM, dyski SSD i HDD (także zewnętrzne), pamięć flash USB, karty pamięci, Dzięki zaangażowaniu w dostarczanie innowacji, jakości i wydajności, produkty ADATA zdobyły międzynarodowe uznanie i nagrody, w tym iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice i Taiwan Excellence. Koliber jest maskotką marki ADATA i reprezentuje zwinność firmy w zakresie wprowadzania innowacji i ulepszania życia ludzi dzięki technologii. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.adata.com.

Podobne artykuły