Strona głównaAktualnościZostanWDomu i oglądaj finały CODMANII

ZostanWDomu i oglądaj finały CODMANII

Zróbcie sobie przerwę od Warzone i wbijajcie po południu na kanał Wojciecha “Łozo” Łozowskiego! Dzisiaj o godzinie 17:00 finał turnieju, który zrobił prawdziwą furorę na polskiej scenie Call of Duty.

Seria Call of Duty przeżywa ostatnio ogromny wzrost popularności. Na początku lutego na platformach streamingowych serca polskich widzów zdobył Łozo, organizując CODMANIA 2v2 Tournament z pełnym rozmachem. Zmagania w najnowszej odsłonie CoD były przesiąknięte prawdziwymi emocjami, tymi dostarczonymi przez uczestników, jak i przez fantastyczną organizację i komentarz Łozowskiego. W poprzednim tygodniu pojawiła się darmowa wersja Call of Duty: Battle Royale, w postaci Warzone. To w połączeniu z obecną sytuacją na świecie, akcją #zostanwdomu, sprawiło, że nowa produkcja Infinity Ward jest przez fanów rozszarpywana.

Po kilkunastu godzinach nerdzenia przed Warzone, graczom pewnie zbiera się ochota na zobaczenie Call of Duty na wysokim poziomie, najlepiej z paroma gwiazdami. To właśnie dzisiaj o godzinie 17:00 startuje finał CODMANII. Poza czterema śmiercionośnymi duetami, które triumfowały w kwalifikacjach, na kanał organizatora wpadnie sześć gwiazd! Będą nimi izak, Leh, Pago, Rojo, HighStyled i Nexos! Z takim składem można być pewnym jednego – o tytuł mistrza CODMANII powalczą totalne kozaki, które nie sprzedadzą tanio skóry!

“Kwalifikacje, które trwały ponad tydzień, ściągnęły do turnieju całą czołówkę CODa w Polsce! Emocje były fenomenalne, a dziś ogień prawie pełną gębą! Niestety z powodu kwarantanny zabraknie parę atrakcji, które były przygotowane na finał, i które miały uatrakcyjnić widzom oglądanie eventu. Postanowiliśmy jednak już nie przekładać main eventu, a wszystkie zaplanowane występy i atrakcje umieścimy w drugiej edycji CODMANII!!! Dzisiaj święto fanów Call of Duty! IT IS TIIIIMMMEEEEEE !!!! :D:D:D” – mówi podekscytowany Wojciech.

Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale Łozowskiego, w serwisie Twitch.tv, pod adresem https://www.twitch.tv/themightywozz. Wszelkie informacje o drabince, nagrodach, i pozostałych szczegółach znajdziecie na https://esportnow.pl/codmania

Podobne artykuły