Strona głównaADATA20 urodziny Adata, do wygrania atrakcyjne nagrody

20 urodziny Adata, do wygrania atrakcyjne nagrody

Firma ADATA,znana z produkcji m.in. z produkcji pamięci RAM oraz dysków SSD, akcesoriów mobilnych produktów dla graczy, z okazji swojego jubileuszu 20-lecia ogłosiła premierę swojego wydarzenia  – ADATA 20th Anniversary Celebration – Innovating with Us, które potrwa do 30 lipca 2021. Podczas eventu będzie możliwość wygrania nagród o wartości 50 000$.

W jaki sposób przebiega wydarzenie?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy odwiedzić dedykowaną stronę internetową ADATA poświęconą jej urodzinom. Każdy z odwiedzających może z niej dowiedzieć się, jakie osiągnięcia i przełomowe innowacje stoją za marką na przełomie ostatnich dwóch dekad. Każdy z użytkowników będzie mógł rozwiązać quiz i wziąć udział w konkursie. Następnie będzie możliwość rozwiązania quizu i wzięcia udziału w losowaniu. Do wygrania są m.in. klawiatury XPG Summoner Gold, suszarki do włosów Dyson iPhone’y 12, oczyszczacze powietrza i wiele innych nagród. Zwycięzcy będą losowani co miesiąc.

2ADATA 20th anniversary digital campaign_US$50,000 worth of prizes are up for grabs!.jpg

Event w podziękowaniu użytkownikom ADATA

Współzałożyciel i prezes ADATA, Simon Chen podkreśla istotność kapitału ludzkiego przy budowaniu firmy – Dwadzieścia lat później, dzięki wsparciu pracowników, pracowników, klientów, Adata jest teraz jednym wiodących dostawców pamięci RAM i dysków półprzewodnich. Chcielibyśmy przekazać nasze podziękowania, organizując radosny event oraz pokazać tym samym naszenadzieje dot. dalszego rozwoju firmy. – Oczekujemy z radością, że kolejne dwie dekady będą kontynuacją innowacji i przyniosą najnowsze technologie ludziom na całym świecie.Wydarzenie online ADATA 20th Anniversary Celebration – Innovating with Us jest jednym z wielu eventów organizowanym przez ADATA w 2021 roku z okazji 20-lecia istnienia firmy.Link do strony: https://event.adata.com/ADATA20thanniversary/?c=pl

O ADATA

ADATA Technology jest drugim co do wielkości dostawcą modułów pamięci RAM na świecie, zalicza się do 20 najlepszych międzynarodowych marek z Tajwanu i posiada ponad 500 patentów związanych z pamięcią. Główne linie produktów ADATA obejmują moduły pamięci RAM, dyski SSD i HDD (także zewnętrzne), pamięć flash USB, karty pamięci, Dzięki zaangażowaniu w dostarczanie innowacji, jakości i wydajności, produkty ADATA zdobyły międzynarodowe uznanie i nagrody, w tym iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice i Taiwan Excellence. Koliber jest maskotką marki ADATA i reprezentuje zwinność firmy w zakresie wprowadzania innowacji i ulepszania życia ludzi dzięki technologii. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.adata.com.

Polecamy również artykuł ADATA SE900G – szybki jak błyskawica, Oddin współpracuje z BetX przy wprowadzeniu iFrame

Podobne artykuły