Strona głównaACERAcer - nowe drzewo i nawet 1000 złotych rabatu!

Acer – nowe drzewo i nawet 1000 złotych rabatu!

Ruszyła kolejna odsłona akcji “Zielone Oferty od Acera”! W ramach tej wyjątkowej promocji za każdy sprzęt zamówiony w Acer Store, producent zasadzi jedno drzewo. Co więcej, na modele objęte promocją można też otrzymać nawet do 1000 złotych rabatu.

Na czym polega akcja?

Aby posadzić drzewo, wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego Acer Store i wybrać jeden z produktów objętych promocją. To nie koniec atrakcji, bowiem po zakupie tych sprzętów w naszej kieszeni zostanie nawet do 1000 złotych! W ofercie dostępne są laptopy, desktopy, monitory i akcesoria od marek Acer i Predator. Promocja obowiązuje jedynie w sklepie internetowym Acer Store i trwa do 2 maja 2022 roku.
Akcja jest możliwa dzięki współpracy z organizacją non-profit One Tree Planted. Jej misją jest globalne zalesianie. Organizacja działa z nasadzeniami na całym świecie – w Europie działa między innymi w Hiszpanii, Danii, Rumunii i Irlandii. Tylko w ubiegłym roku, w ramach wcześniejszych edycji tej akcji, dzięki zakupom swoich klientów w Europie, Acer sfinansował posadzenie ponad 2,5 tys. drzew!

Choć działania prośrodowiskowe prowadzimy w Acer przez cały czas, a rozwój produktów z serii Vero jest najlepszym tego przykładem, to jednak właśnie w kwietniu, gdy obchodzony jest Dzień Ziemi, chcemy w szczególny sposób chcemy jeszcze bardziej podkreślić jak ważna jest dla nas nasza planeta i odpowiedzialne prowadzenie działalności. Duża liczba zasadzonych drzew w poprzednich latach to dla nas sygnał, że ta sprawa jest też ważna dla naszych klientów. Dziś zapraszamy kolejne osoby, by razem z nami zmieniały ten świat na bardziej zielony, tak jak w naszym logo

zachęca Jeremi Rybak, marketing manager w Acer Polska.

Zielona przyszłość

Akcja “Zielone Oferty od Acera” to jedno z wielu starań prowadzonych przez tego producenta na rzecz planety. Jednym z najważniejszych takich działań jest nowa linia sprzętów wykonanych częściowo ze śmieci. W obecnych już na polskim rynku laptopach Aspire Vero klawiatura i obudowa zostały wykonane nawet w 50% z tworzywa PCR. Jego opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu, a sam komputer posiada specjalne rozwiązania obniżające zużycie prądu i naprawę sprzętu. W planach producenta są kolejne produkty wykonane w podobny sposób.

O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.

O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com.

Naprawa komputera

Podobne artykuły