Strona głównaAktualnościCS:GO Champions of Champions Tour z wielką pulą nagród

CS:GO Champions of Champions Tour z wielką pulą nagród

GRID, wiodący na świecie dystrybutor danych esportowych, wraz z partnerami: FACEIT, Relog Media, Gam3rs_x, WE!RE Fantasy i Eden Esports, ogłosili nowy, globalny, otwarty turniej CS:GO z jedną z najwyższych pul nagród w historii: 3 400 000 USD. Champions of Champions Tour (CCT) ma rozpocząć się w czerwcu 2022 roku, a zakończyć globalnymi finałami LAN w styczniu 2024.

Champions of Champions Tour (CCT) jest organizowany przez GRID oraz partnerów założycielskich i regionalnych, w których skład wchodzą wiodące firmy z branży. Podczas gdy GRID będzie świadczyć usługi zarządzania danymi dla CCT, każdy z Partnerów odpowiedzialny będzie za wyznaczony obszar podczas turnieju -produkcję transmisji, działania operacyjne czy zarządzanie drużynami i casterami, zapewniając tym samym jak najlepsze wrażenia swoim lokalnym społecznościom i fanom CS:GO.

Partnerzy

Lista organizatorów obejmuje takie podmioty jak:

 • FACEIT: platforma turniejowa całego wydarzenia;
 • Eden Esports: działania operacyjne, marketingowe i komunikacyjne;
 • Relog Media: partner ds. transmisji i produkcji na etapie Studio Finals
 • Black Molly Entertainment: partner ds. transmisji i produkcji na etapieGlobal Finals
 • Gam3rs_x: partner ds. transmisji i produkcji na etapie Online Stage (w wersji angielskiej)
Champions of Champions Tour
Champions of Champions Tour obejmuje siedem regionów w Europie, Ameryce Północnej i Południowej. Każdy region otrzyma transmisje w lokalnych językach na dedykowanych  CCT kanałach, których operatorzy zostali wybrani ze względu na ich regionalną specjalizację i doświadczenie.

Pełna lista Partnerów Regionalnych CCT:

 • Ameryka Południowa: BTSBrasilTV
 • Ameryka Północna: FiReSPORTS
 • Europa Zachodnia: Fragster
 • Europa Środkowa: REPUBLEAGUE
 • Europa Wschodnia: Relog Media
 • Europa Południowa: Gjirafa
 • Europa Północna: Black Molly Entertainment

„Naszą misją jest budowanie profesjonalnego ekosystemu Counter-Strike’a na wielu poziomach, zapewniając wschodzącym, regionalnym talentom esportowym możliwość wykazania się i zabłyśnięcia. Cieszymy się, że możemy współpracować z wiodącymi partnerami na całym świecie, aby umożliwić zrównoważony rozwój sceny i wspierać profesjonalizację naszej branży jako całości.” – mówi Tom Warburton, COO GRID Esports.

Champions of Champions Tour

Format

CCT będzie składać się z regionalnych turniejów w wyznaczonych regionach z własnymi cyklami otwartych kwalifikacji, prowadzących do Online Stage z łączną pulą nagród w wysokości 1 800 000 USD, oraz możliwością udziału w segmencie Studio Events.

Drużyny będą zbierać punkty podczas występów w fazie Online Stage oraz Studio Finals, ostatecznie walcząc o miejsce w światowych finałach CCT, które odbędą się na początku 2024 roku.

Champions of Champions Tour

Więcej szczegółów na temat trasy Champions of Champions Tour zostanie ujawnionych w ciągu najbliższych tygodni w tym aktualizacje dotyczące nowych partnerów, sponsorów i struktury turnieju.

O Champions of Champions Tour

Champions of Champions Tour to pierwsze zawody na scenie CS:GO organizowane wspólnie przez czołowe firmy branży esportowej: FACEIT, Eden Esports, Relog Media, Black Molly Entertainment, Gam3rs_x, WE!RE Fantasy (Gam3rs_x i WE!RE Fantasy to nowe marki powstałe w wyniku restrukturyzacji agencji gamingowej Fantasyexpo) oraz organizatorów regionalnych, na zlecenie GRID Esports. CCT odbędzie w trzech (3) regionach świata – w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Europie, i będzie realizowana przez partnerów regionalnych. Champions of Champions Tour oferuje jedną z najwyższych pul nagród w historii esportu – 3 400 000 USD. Misją Champions of Champions Tour jest wbudowanie się w ekosystem profesjonalnego Counter-Strike’a na wielu poziomach, dając szansę wschodzącym, regionalnym talentom esportowym, aby się wykazać i zabłysnąć – jest ucieleśnieniem charakteru i wartości społeczności esportowej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Champions of Champions Tour: www.cctour.gg

Naprawa komputera

Podobne artykuły