Strona głównaAktualnościESL One Dota Malaysia 2022 vs Predator

ESL One Dota Malaysia 2022 vs Predator

Właśnie rusza jeden z największych e-turniejów dla fanów gry DOTA 2 na świecie! ESL ONE DOTA MALAYSIA 2022 będzie areną pojedynków dla 12 najlepszych drużyn. Gra będzie się toczyć o wielką stawkę – aż 400 000 dolarów! Jednym ze sponsorów tego wydarzenia jest gamingowa marka Predator, która zaprezentuje w trakcie eventu najnowsze modele swoich komputerów.

Ten tydzień dla fanów e-sportu minie pod znakiem gry DOTA 2. Właśnie rozpoczyna się faza grupowa turnieju ESL ONE DOTA MALAYSIA 2022 w słynnej Arena of Stars w Genting Highlands. To przepełnione kolorami i położone na malowniczym wzgórzu miejsce będzie sceną walk dla dwunastu najlepszych drużyn z całego świata!

Finałowe starcia, po przerwie spowodowanej pandemią, także z udziałem publiczności, odbędą się w weekend 26-28 sierpnia i będą wyśmienitą okazją do popisowych akcji. Ale w fazie grupowej także nie zabraknie emocji. W turnieju wystąpią najlepsze zespoły z Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Chin oraz Azji Południowo-Wschodniej. Punkty zdobyte w fazie kwalifikacyjnej zadecydują o tym, która drużyna przejdzie do turnieju głównego, gdzie stoczy się walka o tytuł mistrza ESL One Malaysia 2022! Zmagania można też oglądać online.

Predator

Predator z nowościami dla graczy

W trakcie wydarzenia Predator, gamingowa marka firmy Acer będzie prezentować swoje najnowsze komputery dla graczy. Każdy z nich został wyposażony w najnowszą, 12. generację procesorów Intel Core, która pozwala na jeszcze wydajniejszą zabawę! Wśród prezentowanych modeli będą:

  • Triton 500 SE – smukły laptop o lekko biznesowym zacięciu, skrywający w środku prawdziwą, gamingową bestię. W najmocniejszych zestawieniach można w nim znaleźć procesor Intel Core i9-12900H oraz do wyboru kartę graficzną NVIDIA® GeForce RTX 3070Ti lub nawet 3080Ti;
  • Helios 300 i 500 – te laptopy to prawdziwe ikony gamingu. Wyśmienite chłodzenie, wydajne podzespoły takie jak chociażby procesor i7-12700H oraz karty graficzne z serii RTX 30xx zapewnią zabawę na mistrzowskim poziomie!
  • Orion 7000 – potężny, gamingowy PC, gotowy sprostać nawet najtrudniejszemu wyzwaniu! Karta RTX z serii 30xx oraz nawet 64 GB RAMu mogą wprowadzić ustawienia graficzne na niespotykany dotąd poziom!

Co ważne, Triton 500 SE, Helios 300 i Orion 7000 są już dostępne w sprzedaży w Polsce. Ich cena, w zależności od konfiguracji i danego modeli wynosi od 8899 zł do ponad 18 tys. zł.


O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.

O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com.

Naprawa komputera

Podobne artykuły