Strona głównaACERFinał Predator Race Cup 2022!

Finał Predator Race Cup 2022!

Już w najbliższy wtorek, 14 czerwca 2022, 24 najszybszych zawodników, w tym także Polak, weźmie udział w finale Predator Race Cup 2022. Dołącz do międzynarodowej widowni nie wychodząc z domu. Transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się o 20 na Twitchu, a gospodarzem spotkania będzie legenda F1, Romain Grosjean!

24 najlepszych zawodników, którzy wcześniej zwyciężyli w krajowych eliminacjach, weźmie udział w trwającym aż godzinę wyścigu w grze Asseto Corsa. Wszyscy zasiądą na kierownicą samochodów marki Predator – Mercedes AMG GT3, Lamborghini Huracan lub McLaren 650 GT3. Areną finałowego pojedynku będzie słynny, angielski tor Silverstone, gdzie odbywa się Grand Prix Wielkiej Brytanii i który jest jednym z najszybszych torów w kalendarzu F1. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną oraz bajeczny prezent w postaci propozycji dołączenia na rok do zespołu R8G eSports – jednego z 5 najlepszych zespołów wyścigów symulacyjnych na świecie.

Międzynarodowy finał będzie transmitowany na żywo w serwisie Twitch, a gospodarzem pokazu będzie ponownie kierowca Indycar i legenda F1, Romain Grosjean oraz dwóch najlepszych kierowców. Podczas transmisji fani będą mieli okazję poznać tajniki wyścigów symulacyjnych, dowiedzieć się więcej o najlepszych ustawieniach technicznych, a także wygrać ekskluzywne gadżety.

Niezwykle się cieszymy z tego, że po sukcesie zeszłorocznego pucharu Predator Race Cup, możemy przywrócić jego wielki finał na żywo w serwisie Twitch. Spodziewamy się ponownie bardzo zaciętego wyścigu między najlepszymi z 24 finalistów, którzy przeszli przez kwalifikacje powiedział Hajo Blingen, wiceprezes ds. marketingu w Acer EMEA.

Ponieważ wyścigi symulacyjne nieustannie się rozwijają, we współpracy z Romainem Grosjeanem, jego zespołem oraz wieloma czołowymi partnerami detalicznymi, uruchomiliśmy nasze własne międzynarodowe mistrzostwa, które każdy poważny gracz będzie chciał wygrać na początku swojej kariery, dodał Hajo Blingen.

Nasza współpraca z firmą Acer pozwala nam tworzyć ekscytujące, wspólne, międzynarodowe zawody e-sportowe, dzięki którym sim racing staje się dostępny dla wszystkich. Predator Race Cup pokazuje entuzjazm i poziom talentu wśród amatorów tych zawodów. Nie mogę się doczekać finału, aby powitać nowego członka w moim zespole profesjonalnych kierowców, by razem z nami mógł się jeszcze bardziej rozwijać w wyścigach symulacyjnych, powiedział Romain Grosjean.

Transmisja na żywo będzie jednocześnie transmitowana w 15 krajach i wzmocniona przez 15 influencerów.

racecup2.jpg

O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.

O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com.

Podobne artykuły