MSI przedstawia serię GPU Geforce RTX 2060

Esportcenter news, MSI

Jako najpopularniejszy na świecie dostawca kart graficznych GAMING, MSI z dumą przedstawia karty graficzne oparte na architekturze TuringTM firmy NVIDIA o wyjątkowej wydajności. Wyposażone w ulepszoną konstrukcję termiczną, MSI GeForce RTXTM 2060 są zoptymalizowane pod kątem wyższych częstotliwości rdzenia i pamięci, co zapewnia wyższą wydajność w grach. GAMING firmy MSI zapewnia doskonałą wydajność cieplną, którą gracze pragnęli dla MSI. Solidny i ostry wygląd VENTUS zapewnia solidną konstrukcję z dwoma wentylatorami o doskonałej wydajności. Oba produkty są w stanie zadowolić graczy oczekujących na niesamowite wrażenia z gry.

GEFORCE RTXTM 2060 GAMING Z 6G

Jako GeForce RTXTM 2070 GAMING, siódma generacja kultowej serii TWIN FROZR trafia również do serii MSI GeForce RTXTM 2060 GAMING. Udoskonalona konstrukcja TWIN FROZR 7 w GeForce RTXTM 2060 GAMING wykorzystuje dwa 9-centymetrowe wentylatory TORX 3.0, które łączą zalety tradycyjnego i rozproszonego łopatki wentylatora, generując ogromne ilości przepływu powietrza. Nowe listwy na tradycyjnych łopatkach wentylatora wytwarzają skoncentrowany strumień powietrza dla uzyskania wyższego ciśnienia powietrza, a jednocześnie zmniejszają hałas. Radiator ma specjalną konstrukcję zapewniającą skuteczne odprowadzanie ciepła, aby utrzymać niską temperaturę i wysoką wydajność. Nowy brązowo-czarny wygląd w kolorze gunmetal podkreśla wspaniały blask Mystic Light RGB podawany na kartę. Dzięki zaktualizowanemu i ulepszonemu oprogramowaniu MSI Mystic Light sterowanie i synchronizacja oświetlonych elementów LED jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

  GEFORCE RTXTM 2060 VENTUS 6G OC

Ubrany w modny czarno-srebrny design zainspirowany solidnym podwójnym wentylatorem, MSI GeForce RTXTM 2060 VENTUS 6G OC jest idealny dla graczy i osób poszukujących czegoś unikalnego i innego. Nowa konstrukcja termiczna z dwoma wentylatorami z klasycznym wentylatorem TORX 2.0 firmy MSI zapewniającym bardziej skoncentrowany przepływ powietrza i ciśnienie powietrza w celu zwiększenia wydajności chłodzenia. Rury z konstrukcją z bezpośrednim stykiem przenoszą więcej ciepła z procesora graficznego na szybki i wydajny radiator.

GEFORCE RTXTM 2060 AERO ITX 6G OC

Mierzący max. 175 mm model AERO ITX ma niewielkie rozmiary, ale równie dużą wydajność jak ich więksi bracia. Idealnie pasuje do nowej płyty głównej Z390I GAMING EDGE AC, dzięki czemu idealnie nadają się do małych systemów do gier i HTPC. Model AERO ITX wykorzystuje pojedynczy wentylator o wysokiej wydajności na kompaktowym radiatorze z dwiema rurami grzewczymi i zoptymalizowanym rozpraszaniem. Wszystko to pokryte jest bardzo eleganckim czarnym i białym całunem z niektórymi detalami z włókna węglowego. Nawet w małej obudowie ważne jest zachowanie maksymalnej ciszy.

MSI DRAGON CENTER

MSI Dragon Center to zupełnie nowa platforma oprogramowania, której celem jest integracja całego oprogramowania MSI dla komponentów, systemów stacjonarnych i urządzeń peryferyjnych. W przypadku kart graficznych MSI GAMING i SEA HAWK, MSI Dragon Center pozwala graczom szybko przełączać się pomiędzy trybami OC i Silent. Całkowicie nowe oprogramowanie oferuje tryb gier, który błyskawicznie optymalizuje twój sprzęt, zapewniając najlepsze wrażenia w grach, w tym SSD, monitor i ustawienia sieciowe. Ta nowa platforma oprogramowania będzie nadal ulepszana i ewoluować, w tym więcej unikalnych funkcjonalności i korzyści dla graczy MSI.

MSI EXCLUSIVE AFTERBURNER

MSI Afterburner to najbardziej rozpoznawalna na świecie i powszechnie stosowana karta graficzna do overclockingu. Zapewnia pełną kontrolę nad kartą graficzną i umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów systemu w czasie rzeczywistym. Najnowsza wersja MSI Afterburner zawiera OC Scanner dla kart graficznych GeForce RTX ™ 20 serii. Skaner OC to zautomatyzowana funkcja, która znajdzie najwyższe stabilne ustawienia podkręcania karty. Afterburner zapewnia ci dodatkowe zwiększenie wydajności, aby uzyskać płynne wrażenia z gry dzięki wyższemu FPS.

Esportcenter news, MSI
Esportcenter news, MSI
Esportcenter news, MSI