Strona głównaACERPolski finał Predator Sim Racing Cup 2021

Polski finał Predator Sim Racing Cup 2021

15 maja 2021 r. odbędzie się krajowy finał zawodów Predator Sim Racing Cup 2021, czyli wirtualnych wyścigów organizowanych przez firmę Acer na platformie Asseto Corsa. Jego zwycięzca zapewni sobie udział w wielkim, międzynarodowym finale, w którym zmierzy się z najlepszymi kierowcami z innych krajów.

Wyścigi Predator Sim Racing Cup 2021 to wielkie święto dla wszystkich miłośników sportów motorowych w wersji online. Zawody odbywają się na platformie Asseto Corsa, a partnerem wydarzenia jest legendarny kierowca Indycar i F1 oraz szef zespołu simracing R8G, Romain Grosjean. Uczestnicy wydarzenia zasiadają za kierownicami Mercedesów AMG GT3 i rywalizują na legendarnym torze Monza.  

15 maja 2021 r. o godz. 19.00 odbędzie się krajowy finał Predator Sim Racing Cup 2021. Weźmie w nim udział 20 zawodników, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach. Trwający 45 minut wyścig wyłoni zwycięzcę, który w wielkim finale zmierzy się z 14 zawodnikami z innych krajów i regionów oraz członkami zespołu R8G. Stanie z nimi do walki o tytuł międzynarodowego mistrza Predator Sim Racing Cup 2021.

ac.jpg

Do zdobycia sława i cenne nagrody

Nagrodą dla triumfatora zawodów będzie roczne członkostwo w teamie Romaina Grosjeana oraz stworzone przez Fanatec profesjonalne stanowisko gamingowe dla fanów wyścigów. Zwycięzca polskiego finału otrzyma gamingowy komputer Predator Orion 3000 z zestawem trzech monitorów oraz oficjalną koszulkę zespołu R8G. Zawodnik, który zajmie drugie miejsce zdobędzie klawiaturę Predator Aethon 300 i myszkę Predator Cestus 350 wraz z podkładką. Zdobycie ostatniego stopnia na podium premiowane będzie słuchawkami Predator Galea 350 i gamingowym plecakiem.    

Predator Sim Racing Cup 2021 w Polsce będzie transmitowany na żywo na kanale YouTube Acer Polska, Facebooku Sport.pl oraz na kanale YouTube influencera – Grafa. Szczegóły transmisji z międzynarodowego finału zostaną ogłoszone przed wydarzeniem. W ramach Predator Sim Racing Cup 2021 dostępna będzie również oferta specjalnych promocji, realizowana we współpracy z partnerem handlowym, siecią sklepów Media Expert.

Więcej informacji na temat Predator Sim Racing Cup 2021 znaleźć można na poświęconej zawodom dedykowanej stronie internetowej.

Oddin współpracuje z BetX przy wprowadzeniu iFrame


O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.  

O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com.

Podobne artykuły