Strona głównaACERPredator Sim Racing Cup 2021

Predator Sim Racing Cup 2021

Acer: Ruszają eliminacje do zawodów Predator Sim Racing Cup 2021

3,2,1… Start! Ruszyły zapisy do organizowanych przez firmę Acer wirtualnych wyścigów Predator Sim Racing Cup 2021. Zawody odbędą się na platformie Assetto Corsa, a partnerem wydarzenia jest legendarny kierowca Indycar i F1 oraz szef zespołu simracing R8G, Romain Grosjean.

Predator Sim Racing Cup 2021 to cyfrowe wyścigi, w których mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy sportów motorowych. Rywalizacja odbywać się będzie na wirtualnej platformie Assetto Corsa, a jej uczestnicy zasiądą za kierownicą Mercedesa AMG GT3 i zmierzą na legendarnym torze Monza.  

Zawody podzielono na trzy etapy. Eliminacje krajowe zostaną przeprowadzone w dniach 10-14 maja, a polski finał odbędzie się dzień później. Finał międzynarodowy zaplanowano na 30 maja 2021 r. O zakwalifikowaniu się do polskiej edycji Predator Sim Racing Cup 2021 decydować będzie wynik eliminacji przeprowadzonych w formule hot-lap. Udział w trwającym 45 minut finale krajowym zapewni sobie 20 najlepszych kierowców. Jego zwycięzca zmierzy się następnie w z 14 zawodnikami z innych krajów i regionów oraz członkami zespołu R8G. Tor, na którym odbędzie się finał międzynarodowy, zostanie wybrany w głosowaniu.

Nagrodą dla triumfatora Predator Sim Racing Cup 2021 będzie roczne członkostwo w teamie Romaina Grosjeana oraz stworzone przez Fanatec profesjonalne stanowisko gamingowe dla fanów wyścigów. Zwycięzca polskiego finału otrzyma gamingowy komputer Predator Orion 3000 z zestawem trzech monitorów oraz oficjalną koszulkę zespołu R8G. Zawodnik, który zajmie drugie miejsce zdobędzie klawiaturę Predator Aethon 300 i myszkę Predator Cestus 350 wraz z podkładką. Zdobycie ostatniego stopnia na podium premiowane będzie słuchawkami Predator Galea 350 i gamingowym plecakiem.

Predator_Cup_2.jpg

Zarejestruj się i walcz!

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w Predator Sim Racing Cup 2021 należy wypełnić formularz rejestracji. W zawodach może wziąć udział każdy chętny, niezbędne jest jednak posiadanie kopii AssettoCorsa oraz konta w serwisie Steam. Zarejstrowany użytkownik uzyskuje dostęp do samochodu oraz toru i może rozpocząć sesje treningowe, przygotowujące do udziału w kwalifikacjach. Dodatkową korzyścią dla zawodników jest też 80% rabat na zakup Assetto Corsa.

Predator Sim Racing Cup 2021 w Polsce będzie transmitowany na żywo na kanale YouTube Acer Polska, Sport.pl oraz influencera – Grafa. Dalsze szczegóły transmisji z międzynarodowego finału zostaną ogłoszone przed wydarzeniem. W ramach Predator Sim Racing Cup 2021 dostępna będzie również oferta specjalnych promocji, realizowana we współpracy z partnerem handlowym, siecią sklepów Media Expert.

Predator Cup_3.jpg

„Acer zawsze był i wciąż pozostaje liderem w popularyzacji e-sportu i wspieraniu jego najbardziej utalentowanych zawodników. Wraz z Predator Sim Racing Cup 2021 stworzyliśmy po raz pierwszy nasze własne, międzynarodowe zawody e-sportowe, zapewniające emocje graczom i fanom sportów motorowych oraz oferujące atrakcyjne nagrody dla zwycięzców” – powiedział Hajo Blingen, Wiceprezes ds. Marketingu w Acer EMEA. „Jesteśmy bardzo podekscytowani także współpracą z legendą sportów motorowych, Romainem Grosjeanem i jego zespołem R8G oraz najlepszymi partnerami handlowymi w 30 krajach” – dodał Hajo Blingen.

Więcej informacji na temat udziału w Predator Sim Racing Cup 2021 oraz formularz rejestracji znaleźć można na poświęconej zawodom dedykowanej stronie internetowej.


O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.  

O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com.

Polecamy również Oddin współpracuje z BetX przy wprowadzeniu iFrame

Podobne artykuły